Eninde sonunda ye-ni-le-cek-si-niz!


En kanlı tarihin 1. yıldönümünde hatırlamak istemediğimiz ama unutmaya çalışırsak da tekrarlanabilecek gecenin gündüzüne şükranla..,

249 tane canım ülkemin cennette kuşları var. Vatan-millet aşkına... Dualar, Fatihalar, Yasinler gönderelim kuşlarımıza.

Allah onlardan razı olsun.

Allah gazi olan 2 bin 100'den fazla koruyucu meleklerimizden razı olsun.

Bizi birleştirenden, ülkesini seven bayrağına aşık her yiğit ve kardeşten de razı olsun.

Canını ortaya koyan herkesten adını bilmediğimiz, bilip zikredemediklerimizden o en uzun gecenin seyrini değiştirenlerden Rabbim razı olsun!

Nice Fetihlerin şahidi olan bu topraklarda tekrar Fatihalar okuyarak çıktık meydanlara. Allahım hepimizden razı olsun. Allah bu millete yardım etti. Atalarımıza ettiği gibi. Bizi her zamankinden daha da güçlü kılıp, galibiyet verdi. Farklı politik görüşlerden olsun, dinlerden ve etnik kimliklerden olsun, milyonlarca insan ellerinde Türk bayrağıyla o ve her gece şehitlerimizi ve gazilerimizi anmak için toplandı. Çünkü biz bizdik. Çünkü biz al bayrağız. Bu ülke de neci olursak, nereli olursak olalım, ülke bizimdi. Çünkü BİZİM!

Şükürler olsun!

Elhamdülillah!

Yüzyıllardır edilen duaların gücüne inanıp, yenilmeyen belki yine aynı duaların kalkanlarıydık. Başka türlü tarifi yok tanklara meydan okumanın veya Halisdemir'in tek kurşununa yenilip o karanlık gecenin seyrini değiştirmesinin. Bir insanın ölümünden asla mutluluk duyulmaz ama şehitler ölmez ki...

Rabbim hepsinden razı olsun.

Aslında, gizliden gizliye birbirimize ümidimizi yitirmişken, güvenmeyip birbirimize, artık gelecekten korkup inancımızı kaybetmişken, şahsen, böyle bir durum geldi başımıza… Bu da bizim ülkece hatta bütün Müslümanlarla ortak sınavımız oldu.

Ama o Allah ya, sözde oyun kurucuların kendilerince tahtlarında 'ilahçılık' oynayıp yönetenlerin oyunlarını öyle bir bozdu ki 40 yıllık tahtçılık oyunu bir gece de yerle bir oluverdi. Ee Allah oyun kuranların da yöneticisidir, kalplerindeki katılıktan Allah'ı zikretmeyenler onun en sevdiği peygamberiyle rüyadan rüyaya level atlayanlar(!) tabi ki bunu bilmeyecekler, anlamayacaklardı. Yine de haklarını yemeyelim şimdi, çok iyi bir iş çıkartmışlar bunca sene at at bitmiyorlar! Yahu, siz şimdi bitmeseniz de eninde sonunda ye-ni-le-cek-si-niz!!
ÇÜNKÜ ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!

YORUMLAR
avatar

Henüz hiç yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yazın!