hangiüniversite.com'dan tercih yardımı

hangiüniversite.com'dan tercih yardımı
Tercih prova simulasyonu ve rehberlik hizmetleriyle üniversite adaylarına tercih yapma konusunda yardımcı olan hangiuniversite.com, 2009 yılında en çok tercih edilen üniversite ve bölümlerle bu yılın eğilimlerini analiz ederek adayların kazanma şansını ar
Son güncelleme: 01.06.2015 / 23:02:20

Hangiuniversite.com Akademik Danışmanlarından Burak Kılanç, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Adayların tercih sıralamasını sağlıklı bir şekilde yapabilmeleri için, kendi sınav sonuç belgelerindeki puan ve başarı sıralarını kılavuzdaki bölüm taban puanları ve başarı sıraları ile karşılaştırırken ‘Ben bu seneki başarıyı geçen sene elde etmiş olsam hangi bölümlere girebilirdim?’ diye düşünmeleri gerekiyor. Buna rağmen yıllar arasında tercih eğilimleri değişebildiği için adayların hem bir önceki hem de bu yılın tercih eğilimlerini takip ederek tercih yapmaları, hedeflerine ulaşmaları açısından önemli bir avantaj sağlayabiliyor. Hangiuniversite.com olarak adaylara sunduğumuz tercih provası ile onların daha sağlıklı bir sıralama yapmalarına ve dolayısıyla daha başarılı sonuçlar almalarına yardımcı oluyoruz. Hangiuniversite.com’u kullanan adayların, rakiplerine göre daha bilinçli ve etkin bir tercih listesi hazırlayabileceklerine yürekten inanıyorum.”

www.hangiuniversite.com sitesinde, tercih simülasyonunun yanı sıra, tüm üniversitelerle ilgili ayrıntılı bilgiye toplu halde ulaşmak mümkün. Siteye üye olanlar, ek kontenjanlar ve tercihlerine uygun burs imkanlarından öncelikle haberdar ediliyor.

Kaynak: haber10
YORUMLAR
avatar
  • avatar
    haci encü

    408 puanım var nereye girebilirim

    cevapla