Söz'ün sezon finalinde Yavuz ölecek mi?

Söz'ün sezon finalinde Yavuz ölecek mi?
Söz dizisinin merakla beklenen 12.bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı.
Son güncelleme: 19.06.2017 / 12:07:35

Söz dizisinin 12.bölüm 2.fragmanında görülen Yavuz'un mezar taşı, herkesi şaşırttı. Bu mezar akıllara "Yavuz yolun sonuna geldi" düşüncesini getirdi.

İşte o fragman...

FRAGMAN TAHMİN VE ANALİZ

Çolak füzenin yarattığı telaş ve panikten faydalanarak yabancı bir askeri üsse sığınacak. Çolak'ı yakalamak için bir askeri operasyon düzenleyen tim ise zor durumda kalıyor. Fakat geliştirdikleri planla yüksek ihtimalle oradan çıkacaklar.

Fragmanda tüm aşıklar birbirine kavuşuyor olarak görünüyor. Özellikle 11.bölümde yoğun bir şekilde Ateş ve Nazlı rüzgarı esmişti. Diğer sezon ise Ateş bu ilişkiyi açıklayacak ve o şekilde devam edeceklerdir. 

Eylem'in ajan olduğu ihtimaline ise daha önce yayınladığımız haberde yer vermiştik. Bu bölümde ise ajan olduğuna dair sinyaller verilmeye başlandı. 

Keşanlı rolüyle diziye renk katan değerli oyuncu malesef gelecek sezon Söz dizisinde olmayacak ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak.

Geveze rolüne hayat veren Atakan da yeni sezonda dizide olmayacak. Çünkü All Star 2'ye katılacak.

FRAGMANDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Çolak'ın Yavuz'u yakalayıp öldürmek için iki planı var. Bunlardan ilki başka bir alanda bomba patlatarak onu öldürmek. Diğeri ise Yavuz'un üsteki askerler tarafından yakalanarak kendisine teslim edildikten sonra onu öldürmesi. 

Dizide gördüğümüz mezar taşının üzerinde Yavuz Komutan'ın ismi ve doğum tarihi yazıyor. Fakat bir ayrıntı daha dikkat çekiyor. Mezar taşında ölüm tarihi yazmıyor.

Buradan Yavuz'un kendisine kurulacak olan tuzaktan kurtulacağına dair bir umut olduğu çıkarımını yapabiliriz. 

GEÇTİĞİMİZ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kurtdereli’nin şehit olmasından sonra bütün Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları büyük bir temizlik harekatına başlarlar. Yavuz ve timi köşe bucak Çolak’ı kovalamaya başlar.

Soluk soluğa süren bu manasız takip sırasında Geveze ağır yaralanır ve acilen hastaneye kaldırılması gerekmektedir. Bu arada Yavuz Çolak’ı takip etmekten vazgeçmez.

Bahar kendisi hakkında açılan soruşturma sonucu şok olacağı bir haber alır. Aynı anda Yavuz ve timi ise Çolak’ı yakalamak üzeredir ama bu Çolak dahil herkesin hayatına mal olmak üzeredir.

 

YORUMLAR
avatar

Henüz hiç yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yazın!