İçerde'nin finalinde Celal ölecek!

İçerde'nin finalinde Celal ölecek!
İçerde'nin büyük bir heyecanla beklenen final bölümünün 2.fragmanı yayınlandı.
Son güncelleme: 19.06.2017 / 12:44:40

İçerde dizisi bu akşam yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda edecek. İşte final bölümünün 2.fragmanı...

FRAGMAN ANALİZ VE TAHMİNLER

Celal, Davut'un tüm imkanlarını seferber ederek polislere kurduğu tuzakla kendisine ölü süsü vererek oradan kaçacak. Sarp polis ekipleriyle Celal'in saklandığı mekanı basacaktır.

Ancak sanılanın aksine Umut ölmüyor orada bir ters köşe yapılmak isteniyor. Davut'u ise Sarp öldürecek. Davut fragmanda gördüğümüz yerde Celal'e ait delilleri yakıyor olabilir.

CELAL ÖLECEK

Kendisine ölü süsü vererek polislerin elinden kaçan Celal, Umut için geri döndüğünde ölmediği anlaşılacak. Yapılan operasyon sonucu tekrar hapse atılan Celal ne Sarp ne de Mert tarafından öldürülecektir. Celal intihar edecektir.

DAHA ÖNCE YAŞANANLAR

Celal, Yılmaz Kardeşlerin birbirlerini bulduklarını öğrenmiştir. Bu gerçek karşısında öfkeden deliye dönen Celal, ona oyun oynayan Sarp ve Mert'ten intikamını almaya kararlıdır.

Celal, işini bu sefer şansa bırakmaz ve Yılmaz Kardeşleri elinden kaçırmamak için onları sabırla adım adım tuzağına çeker. Bu sırada gözler büyük gerçeği henüz bilmeyen Eylem’e çevrilir.

Eylem’in, Mert’in aslında Umut olduğunu öğreneceği an heyecanla beklenirken, Sarp da Yusuf Müdür’ü öldürmediğini kanıtlamanın bir yolunu keşfeder. Bu esnada çiftlik evinden kaçan Yeşim ise sürpriz birinden beklenmedik bir anda yardım ister. 

Bölümün finalinde ise Celal kurduğu tuzağa kendisi düşer ve yolun sonuna geldiğini anlar.

YORUMLAR
avatar
  • avatar
    Hektor52

    bence eylem de celalın adaMI ÇIKACAK

    cevapla