Aras Bulut İynemli'nin yeni projesi!

Aras Bulut İynemli'nin yeni projesi!
Bir dönem aynı dizide rol alan Aras Bulut İynemli ile Tolga Sarıtaş arasında bir çekişme yaşandığına dair iddialar var.
Son güncelleme: 27.06.2017 / 16:33:05

Taht kavgalarının yaşandığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde bir dönem kardeş rolünü canlandıran Aras Bulut İynemli ile Tolga Sarıtaş yeniden Söz dizisinde bir araya gelebilir.

Söz'ün gelecek sezonu için yapımcının Aras Bulut İynemli'ye teklif götürdüğü ancak yakışıklı oyuncunun bu teklif için bir şart sunduğu ileri sürüldü.

EŞİTLİK ŞARTI

İçerde dizisinin final olmasının ardından bu teklifi değerlendiren Aras Bulut İynemliYavuz komutan ile eşit rütbede olma şartı koştu. "Yavuz'la eşit rütbede bir rol almazsam teklifi kabul etmem" diyen oyuncunun gelecek sezonda dizinin kadrosunda olup almayacağı büyük merak konusu.

Bu durumda Tolga Sarıtaş'ın kadrodan çıkarılma ihtimali de konuşuluyor.

YORUMLAR
avatar
 • avatar
  İlayda kara

  Yok artık daha neler tolga sarıtaş çıkmaz cıksada kimse izlemez hem sonradan gel hemde başrolü çıkar bence böyle birşey yaparlarsa dizi batar

  cevapla
 • avatar
  ...

  bence Tolga çıkarılmamalı. dizi de zaten o başrol.

  cevapla
  • avatar
   Onur hanoglu

   Farkindaysan aras bulut iynemli 2 dizide basrol oynadı tolga saritas ölüp aras gelsin demiyoruz tolga saritas 2.sezon ölsün aras zaten basrol gelicek arasla devam etsin 3.sexonda tolganın yerine birisi gelir.tolga oynayamiyor bunu cok kasılıyor

 • avatar
  Onur hanoglu

  Arkadaslar sakami ediyirsunuz tolga saritas aksiyon oyuncusu degil diziye hic aras bulut yeni ystegmenden gecis yapmis olarak yuzbasi gelip timin badona gelmesi dizinin kalitesini arttirir aras bulut kim tolga kim tolganin ustunde bile olmasi gerekir.team ust gorevlisi yuzbasi ondan dolay yeni yuz badi olrk gelmesi uygun tolga saritas 2.sezonda olmesi uygundur colagin oglu rarafindan su keltos olan :D

  cevapla
 • avatar
  yakup

  bence aras bulut iymeli haklı

  cevapla
  • avatar
   Asude

   Yavuz bu karakteri daha iyi canlandırıyor. Hem Yavuz bu dizinin ana karakteri. Geri çıkarılacaksa neden alındı kadroya? Aras'ı bekleselermiş! Aras'ı da çok seviyorum. Ama Aras o kadarda haklı değil!

 • avatar
  Fikret ocal

  Yavuz komutan kalsın bu diziye tayanç ayaydın yakışır

  cevapla
  • avatar
   Onur hanoglu

   Tayanc sakallarina aklar dusmus 40 yasinda adam 25 yasindaki adamdan emirmi alucak o oyuncu dusuk rutbe istemez yavuzla est olurumder oki esit olucak arasin katilmasi daha iyi olur genc enerjili kendini sevdirmis bir oyuncu.

  • avatar
   Emre

   Aynen katiliyorum Tayanç Ayaydin yakisir Uzm.Jan Osman Kanat karakteri hala aklimizdan çikmadi