Haber10 WhatsApp İhbar Hattı devrede

Haber10 WhatsApp İhbar Hattı devrede
Haber değeri olabileceğini düşündüğünüz görüntü ve bilgileri Haber10 WhatsApp ihbar hattına göndererek gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz.
Son güncelleme: 15.03.2017 / 08:17:14

Darbe girişimi ve eylemler sırasında çektiğiniz görüntüler, haber değeri taşıyan bilgileri Haber10 WhatsApp İhbar Hattı'na anında bildirebilirsiniz.

Gönderdiğiniz haberler taşıdığı öneme göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir, manşet dışındaki kategorilerde de değerlendirilebilir. Her an her yerde karşılaştığınız bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra WhatsApp'ı kullanarak bize iletebilirsiniz.

Haber10 WhatsApp ihbar hattı: 0553 767 09 23

 

Kaynak: Haber10
Haber10 WhatsApp ihbar hattı Haber10 WhatsApp Haber10
YORUMLAR
avatar
 • avatar
  Garip ögretmen32

  Sıra ne zaman Milli Eğitim Bakanlığına gelecek. Daha düne kadar Aktif Sen üyeleri bugün Eğitim Bir sen de söz sahibi hale gelip Isparta Milli Eğitim camiasına yön veriyorlar. Sendikanın ve mahalli politikacıların eğitim personeli ve idari kadrosunun atanmasında söz sahibi olmasına son verilmelidir. Mahalli siyasetçiler, misyona uygun olup olmadığına göre değil, ahbap çavuş ilişkisi ile değerlendirme ve atamalar yapıyorlar. Bakanlık merkezi atamaya dönmeli ve istihbari bilgiler ile makamlara atamalar yapmalıdır.

  cevapla
  • avatar
   türk

   kandırıldım Allah affetsin demekle bu iş bitiyorsa içerdeki fetoculara neden bu hak verilmiyor o zaman her ne sebeple olursa olsun bu fetoculara selam dahi veren ayıklanmalı başka türlü temizlenmez bu iş tabi ondan sonra ortada iktidar sahibi ve yanlısı adam kalmayacak ama :)

  • avatar
   Servet Kocaağa

   Şu veya bu sebeple 2015 yılında 6 ay bu sendikaya üye oldum. Bu nednlede açığa alındım. İhraç edilmem sni çok mu mutlu edecek. Unutmaki Sayın Cumhurbaşkanımız ve partiside bir zamanlar devletin kırmızı kitabındaydı, ancak millet o kitabı çöpe attı. Böyle siyasi gücü ve havayı arkaba alıp konuşmak kolaycılık ve ucuz kahramanlık. Devletin her dediğini doğru kabul eden mantıkla düşünürsen Atatük, İnönü, Cemal Gürsel, Demirel ve din düşmanı Sezer de devlet adına konuşuyorlardı. O zaman bunların uygulamalarını eleştiren Ak Partinin iktidara gelmesi mümkün olmayacak sende bu yazıları yazamayacaktın. Seni vicdanınla düşünmeye davet ediyorum. Zaten gerçek fetöcülerin başka sendikalarda köşe tuttuğunu cevap yazdığın arkadaş çoktan anlamış

  • avatar
   Garip

   Başbakanımız 17-25 Aralık sonrasında aktifsene üye olupta sonradan istifa eden ama hala görevden alınmayan kaç öğretmen var. Alınanların bunlardan ne fazlası var. MeSele 17-25 aralıksa hepsinin alınması gerekmez mi?