Kılıçdaroğlu'na özel montaj: Helal olsun Başbakan'a

Kılıçdaroğlu'na özel montaj: Helal olsun Başbakan'a
Bahçeli'ye yapılan montaj videosunun ardından bu sefer CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sesi montajlandı.
Son güncelleme: 29.05.2015 / 04:14:21

Dün gece Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğu ileri sürülen bir ses kaydı medyaya servis edildi. Başbakanlık, kısa süre sonra söz konusu konuşmaların montaj olduğunu duyurdu.

BAHÇELİ'YE NELER NELER SÖYLETTİLER

Montaj açıklaması bir çok sosyal medya geyiğini de beraberinde getirdi. İlk olarak MHP lideri Devlat Bahçeli'nin montajlı videosu internete düştü. Bahçeli'nin "Apo da özgürlük savaşçısıdır, Önderimizdir" dediği video montajla neler yapılabileceğini herkese gösterdi.

"HELAL OLSUN BAŞBAKAN'A"

Bahçeli'nin ardından Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün yaptığı konuşmasının montajlı kaydı da internetteki yerini aldı. İnternete düşen videoda Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a ait ses kayıtlarının montaj olduğunu vurgulayarak "Helal olsun Başbakan'a" diyor.

Kaynak:
YORUMLAR
avatar
 • avatar
  16spor

  başbakana yapılan kopmloyamı inanalım yoksa,kılıçtaroğlunun başbakan sevgisine mi,halk enayi değil kimsede koymaya cüret etmesin ,eşek tepmişe döner.

  cevapla
 • avatar
  öğretmen

  eee şimdi biz buna inanmayalım mı ne de olsa kasetler meclise gelecek kadar kutsal ve doğru:))) aslında kk gerçekte ne olduğunu biliyor da kasetle götürdüğü halefi gibi onun da kaseti vvar penisilvanya da

  cevapla