Dangal rekor kırdı! Peki Türkiye'de ne zaman çıkacak?

Dangal rekor kırdı! Peki Türkiye'de ne zaman çıkacak?
Ünlü aktör Aamir Khan'ın merakla beklenen ve Noel tatilinde gişede rekor kıran filmi Dangal rekora doğru koşuyor. Peki film Türkiye'de ne zaman çıkacak?
Son güncelleme: 30.01.2017 / 17:05:37

Aamir Khan’ın güçlü yapımlarından biri olan Dangal filmi, Noel tatilinde gişelerde rekor kırdı. 

Amerika başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde 21-23 Aralık arasında vizyona giren film rekora doğru koşuyor.

Filmin Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği belli değil. Ancak sosyal ağlarda filmin bir an önce Türkiye’de de gösterime girmesi için kampanyalar yapılıyor.

AAMİR KHAN'IN SON FİLMİ DANGAL

Dangal, Ludhiana'da bir köyde yaşayan Mahavir Phogat adlı eski bir güreşçinin hikâyesi. Film bir baba ile iki kızının ilişkisini anlatıyor. Aamir Khan filmde bir güreşçiyi oynuyor. Film gerçek bir hikayeden uyarlama ve filmin çekimlerine Eylül ayında başlandı. 

28 KİLO ALDI, 25 KİLO VERDİ

Aamir Khan, Singh Mahavir Phogat rolü için 28 kg aldı, ve 98 kg ağırlığına ulaştı. Aamir Khan, ilerleyen çekimlerde Singh Phogat'ın 25 yaşında ki halini oynamak için 25 kg verdi.

Filmin yapımcılığını da Aamir Khan yapıyor.

YORUMLAR
avatar
  • avatar
    nermin

    Neden Türk sinemalarında vizyona girmiyor bu film. Saçma sapan aşk komedileri ,silahli savaş oyunu filmleri bıktık usandık bunlardan. Çalışmayı,emek vermeyi,başarıyı anlatan filmleri çocuklarımıza izletmek istiyoruz.Sinemaya gidemez olduk zırva filmlerden Ve Dangal'ı izlemek istiyoruz. Kızımı bu filme götürmek istiyorum.....

    cevapla