Tanju Babacan'ın annesi hayatını kaybetti!

Tanju Babacan'ın annesi hayatını kaybetti!
Ünlü modacı Tanju Babacan'ın, Alzheimer hastası olan annesi hayatını kaybetti.
Son güncelleme: 21.04.2017 / 12:23:10

Tanju Babacan anne acısıyla sarsıldı. Ünlü modacı, Alzheimer hastası olan annesi Kevser Babacan'ın ölüm haberini Instagram hesabından duyurdu.

Alzheimer hastası olan annesi Kevser Babacan'ın üzerine titreyen ve ona duyduğu sevgiyi her fırsatta verdiği röportajlarda sözleriyle belirten modacı Tanju Babacan, acı haberi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Babacan acı haberi sosyal medya hesabından paylaştığı "Biricik annemiz Kevser Babacan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kayalar Memduhiye Köyü Sakarya Mezarlığı'nda toprağa verilecektir." notunu düştüğü paylaşımıyla duyurdu.

'ANNEM BENİ KIRMIZI SAKALLARIMLA TANIYOR'

Tanju Babacan aylar önce katıldığı Renkli Sayfalar programında "Annem Alzheimer hastası. Sadece çok dikatini çeken şeyleri hatırlıyordu. Beni unutmasın diye sakallarımı kırmızıya boyattım. Beni kırmızı oğlum diye severdi" açıklamasını yapmıştı.

Annnesini bir an olsun yalnız bırakmayan Tanju Babacan, onun bütün bakımıyla da kendisi ilgileniyordu.

GÜLBEN ERGEN PAYLAŞTI 

Şarkıcı Gülben Ergen de ikilinin fotoğrafını paylaşıp altına "Annesinin can oğlu... Annesinin elini, ayağını, yüreğini sarıp sarmalamasını bilen oğlu... Annesinin hastalığı ile alzheimer hastalığına aylardır başının yüreğinin tepesinde taşıyan oğlu...

Bugün biz Kevser Teyzemizi , o anacığını kaybetti. Derin bir üzüntü ile sabır diliyorum. Bir o kadar da derin bir gururla böylesi iyi bir evlat olduğunu bildiğim için burnumun direği sızlıyor yazarken.

Biliyorum ki bizden tek beklentisi dua Sözümüz olsun sana can evlat Tanju Babacan duamız önce anacığına, sonra ana kıymetini bize böylesi güzel anlatan sana..." notunu düştü.

YORUMLAR
avatar

Henüz hiç yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yazın!