Aslı Aydıntaşbaş ve Kadri Gürsel'in Joe Biden sevinci

Aslı Aydıntaşbaş ve Kadri Gürsel'in Joe Biden sevinci
Joe Biden'le İstanbul'da "off-the-record" olarak görüşen Aslı Aydıntaşbaş'ın Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf, sosyal medyada alay konusu oldu.
Son güncelleme: 09.03.2016 / 16:09:38

ABD Dışişleri Bakanı Joe Biden'in Türkiye'ye gelişi, 'içimizdeki Amerika hayranlarını' heyecanlandırdı. Türkiye'ye karşı muhaliflikleriyle bilinen isimler, Biden'le görüşmek için sıraya girdi. 

Biden İstanbul'da, Aslı Aydıntaşbaş, Ceyda Karan, Pınar Dağ, Kadri Gürsel, Osman Kavala ve Prof. Dr. Yaman Akdeniz ile görüştü. Görüşmenin "off-the-record" yani dışarıya bilgi sızdırmanın yasak olduğu bir görüşme olması dikkat çekti.

Görüşmeye ABD Başkan Yardımcısı’nın yanı sıra, Avrupa ve Avrasya İşlerinden Sorumlu ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Victoria Nuland, Biden’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı Colin Kahl ve ABD’nin Ankara Büyükelçisi John Bass da katıldı. Görüşmenin konusunun "basın ve ifade özgürlüğü" olduğu tahmin ediliyor.

Altı kişinin katıldığı görüşmede yer alan isimlerden olan ve "öngörüleri tutmayan gazeteci" olarak bilinen Aslı Aydıntaşbaş'ın Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf, sosyal medyaya damga vurdu.

Aslı Aydıntaşbaş'ın Kadri Gürsel ve Joe Biden'in de yer aldığı fotoğrafı "Biden'la neler konuştuk anlatayım mı?" yorumuyla paylaşması sosyal medya kullanıcıları tarafından ti'ye alınırken, Aydıntaşbaş'ın mutluluğu ve Kadri Gürsel'in fotoğraf karesine girme çabası alay konusu oldu.

 

 

Görüşmeden sonra konuşan Aydıntaşbaş, "Toplantıda ne konuşulduğundan, çok yapılmış olması ve kimlerin davetli olduğuydu. Manidar bir toplantıydı. Toplantı içeriği ile ilgili konuşmamayı vaat ettik." dedi.

 

 

 

 

Kaynak: Haber10
fotoğraf tweet kadri gürsel amerika abd joe biden aslı aydıntaşbaş
YORUMLAR
avatar
 • avatar
  aa

  pilleri bitiyor batının ama bunlara elin pandomim yüzlüsü tatlı geliyor.Burada babayiğit var ....

  cevapla
 • avatar
  Deniz Kaypakkaya

  Ev zencileri,uşaklığı meslek edinmiş ,efendilerine sadakatı hayatlarının yegane gayesi haline getirmiş gönüllü "PARYA" lar Mesleklerini icra etmeyi sürdürüyor,ne konuştuğunuzuda hiç merak etmiyoruz,biliyoruz çünki. Yüzyıldır devşirilmiş,sızdırılmış işbirlikçilere efendileri hangi talimatları veriyor ise sizlerede benzer talimatlar verilmiştir. Sömürge Valisi, pozundaki herifle aynı kareye girmeyi şeref addeden siz zavallı "MANDACI"ları yüz yıldır her fırsatta tanıdık. Artık o beş para etmez ciğerinizi biliyoruz,ne konuşmuş olursanız olun sizlerin uşak onların efendi rolünde olduğunu biliyoruz.

  cevapla
 • avatar
  hasan

  Biden sizlik yapma

  cevapla
 • avatar
  Kürşat Şahin

  BUNLARIN AMERİKAN KÖPEKLERİ OLDUKLARINI BİLMEYEN AKILLI İNSAN YOKTU. ŞİMDİ HERKES GÖRÜYOR VE ANLIYOR Kİ, BU GÖRÜŞMEDEN SONRA BUNLARIN TÜRKİYE'DEKİ AMERİKAN UŞAKLIĞI DAHA BİR KANITLANMIŞ OLDU.

  cevapla
 • avatar
  vatandaş

  aydın doğan gazeteleri televizyonları vatana ihanetten kapatılmalıdır. cnn ve fox tv kapatılmalıdır.

  cevapla
  • avatar
   karadenizli

   haha bu kekolar merak ediyoruz sanıyor galiba.