Yandex.Metrica
Anasayfam YapFavorilere EkleHaber Bandı EkleReklamİletişim

1 2 3 4
Bakan Elvan açıkladı: Yeni operatör geliyor İç Güvenlik Paketi değişiyor Cumhuriyet, Ahmet Altan'a fena vurdu! Ömer AltaşAK Parti’nin
kendisiyle imtihanı
Kilise onaran AKP Kur’an kursu yıktı
Kilise onaran AKP Kur’an kursu yıktı
4 Nisan 2007 Çarşamba 00:57
Güncellenme Tarihi 4 Mart 2015 Çarşamba 14:42
Ermeniye şirin görünmek için Akdamar’da şov yapan iktidar, Piyalepaşa Camii’nin bahçesine dozerle girdi

AB miğferimiz, kepçeler süngümüz...

Başbakan Tayyip Erdoğan’a ateş püsküren mahalle halkı, “Hapis yatmasına neden olan şiiri unutmuşa benziyor. Artık AB miğferi, kepçeler de süngüsü olmuş...” dediler.

Kilisenin tepesine haç dikecekler

İstanbul’da Kur’an kursu yıkan AKP iktidarı, Van’da onardığı kiliseyi önce müze olarak hizmete açtı. Ardından haç dikip, Ermenilerin ayin yapmalarına izin verecek...

Savaşa gelir gibi...

İstanbul Kasımpaşa’daki Piyalepaşa Camii bahçesinde bulunan Büyük Piyale Kuran Kursu ve Okul Talebelerine Yardım Derneği’ne sabah saatlerinde dozer ve kepçelerle gelen Beyoğlu Belediyesi ekipleri, 3 katlı binayı yıkmaya başladı.

Mahalleli isyan etti

Buna isyan eden mahalle sakinleri ve dernek görevlileri, yıkım ekiplerine karşı direnişe geçerek polisle çatıştı. Dernek Avukatı Suat Kaya, mahkemeden aldığı yürütmeyi durdurma kararını gösterererek yıkım çalışmalarını engellemeyi başardı.

Devletin temeli sarsılıyor

Diyarbakır’da AB fonlarıyla kurulan ve eyaletleşmenin ilk adımı olarak görülen

Bölge İstinaf Mahkemesi hukukçuları ayağa kaldırdı

Avrupa Birliği tarafından dayatılan ve ilkinin temeli Diyarbakır’da yine AB fonlarıyla atılan Bölge İstinaf Mahkemeleri hukukçular tarafından tepkiyle karşılanırken, Ankara ve Erzurm başta olmak üzere 9 ilde daha İstinaf Mahkemesi kurulacağı öğrenildi. Konuyu değerlendiren Yargıtay Cumhuriyet eski Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, gelişmeyi kaygı verici bulduğunu dile getirdi. Yaklaşık 6-7 aydır katıldığı konfe-ranslarda tehlikeye dikkat çekmeye çalıştığını söyleyen Kanadoğlu, Bölge İstinaf Mahkemelerinin görüntü itibariyle üniter yapıyı tehdit ettiğine ve eyaletler rejimine gönderme yaptığına dikkat çekti. Kanadoğlu, şöyle konuştu: “Böyle bir mahkeme kuruyorsunuz, Yargıtay’ın işlevini devrediyorsunuz. Ayrıca denetim altında bir denetim organı yaratılıyor. Yani o mahkeme-lerde görev yapan hakim ve savcıları Adalet Bakanının denetleyebileceği bir mekanizma getiriliyor. Bu mahkemelerden çıkan kararlar çok tartışılacak.”

Kanadoğlu, İstinaf Mahkemelerinden çıkan kararların, yerel etkilere daha açık olacağı uyarısı da yaptı.

Yargı birliği tehlikede

İstinaf Mahkemeleri’ne yönelik, Türkiye Barolar Birliği (TBB) de eleştiri getiriyor. TBB Başkanı Özdemir Özok, bu mahkemelerin, yargıda içtihat birliği olarak adlandırılan bütünlüğe zarar verme ihtimalinin yüksek olduğunun altını çiziyor. Özok, “Bölge İstinaf Mahkemeleri’nde, bil olayla ilgili bir mahkemede farklı, bir başka mahkemede farklı karar verilme olasılığı yüksek. Bu da yargıda içtihat birliği dediğimiz bütünlüğe zarar verir” dedi. Özok, ayrıca bu sistemin, yargıyı rahatlatmayacağı, tam tersine yargıyı tıkayacağı uyarısında bulundu.

Risk teşkil ediyor

Ankara Barosu eski Başkan Yardımcısı Mehmet Cengiz de, İstinaf Mahkemeleri sisteminin 1950’ye kadar uygulandığını ancak yeterli olmadığının görüldüğü için bu uygulamadan vazgeçildiğini kaydederek şu bilgileri verdi: “Adalet Bakanlığı, Yargıtay’ın yükünü hafifletme gerekçesini öne sürüyor. Bu noktada delillerin incelenmesini İstinaf Mahkemeleri yapacak, alınan kararın hukuka uygunluk denetimini ise Yargıtay yapacak. Ancak delillerin incelenmesi konusu, ceza davaları için son derece önemli bir konu. Bu noktada İstinaf Mahkemelerinin yerel etkiye açık olması, hukuken son derece önemli bir risk teşkil edecektir.”

Düzeni değiştirecekler!

Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Mustafa Erkal ise kurulmak istenen İstinaf Mahkemeleri’nin “Dünyaya yeniden şekil verme gayretleri var” sözleriyle değerlendirirken Anayasa’nın öngördüğü sisteminin devre dışı bırakılmak istendiğini söyledi. Erkal, “Yapay dini hareketler ve birtakım cemaatlerle inanç dünyamız üzerinde oynandığı gibi, üniter yapımız üzerinde de oyunlar oynanıyor” dedi.

31 Mart 2007 tarihli sayımızda, Diyarbakır’da Avrupa Birliği fonlarıyla Bölge İstinaf Mahkemesi binasının temelinin atıldığını duyurmuş ve bunun eyaletleşmeye giden ilk adım olduğunu belirtmiştik.

Yeni Çağ

Büyük Kulüp ve Acaristanbul yerlerinde kale gibi duruyor

Kur’an Kursu’na güçleri yetti

AKP iktidarı, milletin alın terini katarak yaptırdığı Kur’ân Kurslarını yıktırmakta bir an bile tereddüt etmediğini dün bir kez daha gösterdi.

Mahkeme kararına rağmen

Büyük Kulüp’ü ‘araç yok’ gerekçesiyle yıktırmayan, Acaristanbul’a yıkım kararı olmasına rağmen dokunamayan AKP iktidarı, açıldığı 1959 yılından bugüne talebe yetiştiren Kasımpaşa Büyük Piyale Kur’an Kursu’nu yürütmeyi durdurma kararına rağmen yerle bir etti.

Yıkım emri Başbakan’dan

Vatandaşların direnişine rağmen yıkılan Kurs için yıkım emrinin Başbakan Erdoğan’dan geldiği öğrenildi. Bir dönem Erdoğan’ın da kapısında nöbet tuttuğu kursun polis eşliğinde zor kullanılarak yıkılması, Başbakan’ın geçirdiği dönüşümün geldiği noktayı gözler önüne serdi.

Gaz bombalı yıkım

Polis ekipleri yıkımı engellemek isteyen vatandaşlara biber gazıyla müdahale etti. Gazdan etkilenen vatandaşlardan bazılarının kendilerini yere attığı gözlendi. Bu arada binanın pencerelerinden sarkan görevliler, yıkımın hukuksuz olduğunu yetkilere anlatmaya çalıştı.

Açıldığı 1959 yılından bugüne kadar aralıksız talebe yetiştiren Kasımpaşa Büyük Piyale Kur’an Kursu, İstanbul 5’inci İdare Mahkemesi’nin yürütmeyi durdurma kararına rağmen yıkıldı. Büyük Kulüp Derneği’nin Kadıköy Fenerbahçe Körfezi’nde denize yaptırdığı kaçak inşaatına dokunmaya korkan AKP hükümeti ve belediyeleri, halkın kendi parasıyla yaptırdığı kurumları yıkma kararında bir an bile tereddüt etmiyor.

‘Gerekli araçlar’ Kur’an Kursu için

Ancak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı dün yıkımı gerçekleştirebilmek için İstanbul’daki tüm yıkım faaliyetlerini durdurarak bu yıkıma odaklandı. Büyük Kulüp’ün kaçak inşaatı için ‘Gerekli araç’ yok bahanesine sığınan Büyükşehir Belediyesi, Kur’an Kursu’nun yıkımı için Genel Sekreter Yardımcısı Muammer Erol imzasıyla yapılan iç yazışmada birden fazla itfaiye aracı ambulans, kamyon, kaynak makinası, kepçe hazır edilmesi istedi.

Yazıda Anadolu ve Avrupa yakasındaki zabıta görevlilerine Anadolu yakası birimlerinden de takviye güç gönderilmesi talep edildi. Çevik kuvvet ve zabıta ekipleri eşliğinde Kasımpaşa’ya gelen yıkım ekipleri, önce Kur’an Kursu’nun içindeki eşyaları boşalttı. Buldozerler yıkıma başlamak üzereyken Avukat Suat Kaya, İstanbul 5’inci İdare Mahkemesi’nden aldıkları yürütmeyi durdurma kararını yıkım ekiplerine ulaştırdı. Ancak ekipler, ‘Biz karar marar anlamayız. Hesabınızı mahkemede sorarsınız’ diyerek tarihi kursu yerle bir etti.

Yıkım emri Erdoğan’dan

Bu arada, vatandaşların büyük direnişine ve Mahkeme kararına rağmen yıkılan tarihi Kur’an Kursu için yıkım emrinin Başbakan Recep Tayip Erdoğan’dan geldiği öğrenildi. Çocukluğunun geçtiği Kaptan Paşa Mahallesi’nde bulunan Kasımpaşa Büyük Piyale Paşa Kur’an Kursu’nun siyasete tarafsız kalması yüzünden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cephe aldığı ve yaşanan soğukluğun bugüne kadar giderilemediği öne sürüldü.

Kasımpaşa Büyük Piyale Kur’an Kursu dernek üyeleri ile yıkıma karşı çıkan yüzlerce vatandaş yıkımı engellemek için 24 saat kurs çevresinde nöbet tutarken 1959 yılından beri aralıksız faaliyette bulunan Kur’an Kur’sunun yerine gasılhane ve park yapılacağı gibi basit gerekçeyle yıkılmasına büyük tepki gösteriyor.

Öte yandan mahalle halkı Başbakan’ın yıktırdığı bu Kur’an Kursu’nda bir süre eğitim aldığını ifade ediyor.

Milli Gazete

Herşeyi 2010 için yapıyorlar

Hedef İslâmsız İstanbul

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, icraatlarını yerinde göstermek için gazetecilerle birlikte İstanbul’u gezdi.

Kasımpaşa’daki Büyük Piyale Kur’ân Kursu’nun yıkılacağını söyleyen Başkan Kadir Topbaş, şehre “Dinler Bahçesi” yapacaklarını belirtti.

Başkan bu sözleri söylerken, ekipleri Kur’ân Kursu’nu yıktı. 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti olacak İstanbul’daki İslâmî kimlik, bu tarihe kadar yok edilmeye çalışılıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 3 yıllık icraatlarını yerinde göstermek için gazetecileri üstü açık bir otobüs ile İstanbul turuna çıkardı. Sahilleri doldurarak oluşturulan yeşil alanları belediyenin icraatı olarak takdim edenTopbaş, Miniatürk’ün yanındaki alana Şanlıurfa ve Hatay’daki gibi “DinlerBahçesi” yapılacağını söyledi.

7 Tepe 7 Tünel projesinden sözederken bir gazetecinin “Şu sıralarda, Başbakan Erdoğan’ın babasının da yapımında hizmetleri bulunanBüyükpiyale Kur’ânKursu yıkılıyor. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Topbaş şu cevabı verdi: “Bu konuda Anıtlar Kurulu’nun yıkım kararı var. Cami etrafındaki müştemilat çevreyi çirkin gösteriyordu. Temizlemeye çalışıyoruz.”Öte yandan, İstanbul’da son dönemde artan İslâm eserleri tahribatı, 2010 yılında İstanbul’un Avrupa Kültür Başkenti olmasına yönelik bir girişim olarak değerlendiriliyor. Bu tarihe kadar, İslâmî kimliğin silinmesine çalışılıyor.

Milli Gazete

Bursa’da hanımlara hitap eden Elif Erbakan:

CHP’nin yapmadığını AKP’liler yapıyor

Saadet Partisi Bursa İl Kadın Kolları’nın toplantısına katılan Elif Erbakan, “Biz de Milli Görüşçüyüz’ yalanını uydurarak halkı aldatan AKP’ye dersini sandıkta verin” dedi. “AKP iktidarı, CHP’nin bile cesaret edemediği şeylere imza atıyor” diyen Erbakan, “Mardin’de cami, kilise yapılıyor. Okul kitaplarından Fatiha Suresi’nin ayetleri tırpanlanıyor. Ülkemiz hiç bu kadar aciz duruma düşmemişti. Kapı kapı gezme zamanı” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Bursa İl Kadın Kolları’nın toplantısına katılan Elif Erbakan, “Halkı biz de Milli Görüşçüyüz’ yalanını uyduran AKP’yi sandıktan çıkarmayın” dedi. Toplantıya Genel Merkez Hanım Kolları’ndan Hayrunnisa Kökbıyık, İl Hanım Kolları’ndan çok sayıda yönetici, Osmangazi Hanım Kolları Başkanı Zeynep Öztürk ve ilçe Hanım Kolları yetkilileri katıldı.

Ekonomik durum

Genel Merkez Hanım Kolları Yöneticisi Kökbıyık’ın açılış konuşması ile başlayan programda söz alan Elif Erbakan, “Biz istiyoruz ki bir araya geldiğimiz zaman güzel şeyler konuşalım ama maalesef ülkemizi bu sıkıntılara sokanlar yüzünden güzel şeyler konuşamıyoruz” diyerek konuşmasına başladı. Türkiye de enflasyonun düşmekte olduğu izlenimi oluşturulmaya çalışıldığını ifade eden Erbakan, “Önceden vatandaşımız başvurduğu meslek kuruluşunda işe ne zaman başlarım diye düşünürdü. Şimdi AKP sayesinde vatandaşları işten ne zaman çıkarılırım korkusu sardı. Bu ülkede akşam eve ekmek götüremediği için intihar eden babalar var evine hasta babasına ekmek götüre bilmek için kötü yola düşen bacılarımız var” şeklinde konuştu.

Şimdi kapı kapı gezme zamanı

AKP iktidarı, CHP’nin bile cesaret edemediği şeylere imza atıyor” diyen Elif Erbakan, “Mardin’de cami kilise yapılıyor. İnsan hakları komisyonu Başkanı AKP’li Elkatmış, ‘Olsun’ diyor köylüye. ‘Size başka yerde cami arsası temin ederiz’ diyecek pişkinliği gösteriyor. Bu ülke gençliği elden gidiyor. Layt İslam, dinler arsı diyalog, deyip İslam’ın içini boşaltıyorlar. Okul kitaplarından Fatiha Suresi’nin ayetleri tırpanlanıyor AKP’li Milli Eğitim Bakanlığı tarafından önceden okul önlerinde simitçiler olurdu şimdi polis araçları duruyor, ekmek arası uyuşturucu satan kişilerle uğraşıyorlar. El verin bu durumu ortadan kaldıracak Milli Görüş’e. Sizi kandıran, ‘Biz de Milli Görüşçüyüz’ yalanını uyduran AKP’yi sandıktan çıkarmayın. Bu ülke hiçbir zaman bu kadar aciz durumda olmamıştı. Şimdi kapı kapı gezme zamanı” şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı.

Milli Gazete

Bu haber 10,315 kez okundu.

Gül seyyar satıcının davetini geri çevirmedi04 Mart 2015 14:37
Tarabya'da yürüyüşe çıkan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kendisine davette bulunan seyyar satıcıyı kırmadı.
MHP'li vekilden Hülya Avşar'a tehdit!04 Mart 2015 14:36
80 darbesinden sonra askeri yönetimin idam ettiği Mustafa Pehlivanoğlu'nun hayatını anlatan sinema filmi için rol alacağı belirtilmişti. Bunun üzerine açıklama yapan MHP'li Büyükataman, ünlü oyuncuyu ve yapım ekibini tehdit etti.
Hatay'da silah ve mühimmat ele geçirildi04 Mart 2015 14:35
Rutin kontrol sırasında iki araçta, kalaşnikof tüfek ve 30 mermi, 5 tabanca, 17 şarjör, silah üstü dürbün, kasatura, el feneri ve kamuflaj boyası bulundu, 2'si Suriyeli 5 kişi tutuklandı
Buldan: Tekrir-i Müzakere ile gündeme gelecek04 Mart 2015 14:20
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Grup Başkanvekili ve Iğdır Milletvekili Pervin Buldan, “Genel kurulda şimdiye kadar paketin içinde geçen maddelerin Tekrir-i Müzakere yöntemiyle tekrar gündeme gelecek, bizim karşı çıktığımız 1’nci bölümdeki 16 madde Tekrir-i Müzakere yöntemiyle değişecek” dedi.
Erdoğan ilk kez bir konuğu Savarona'da ağırlıyor04 Mart 2015 14:19
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk kez bir yabancı konuğunu Savarona Yatı’nda ağırlıyor.
Bakan Elvan açıkladı: Yeni operatör geliyor04 Mart 2015 14:10
Ulaştırma Bakanı Lütfü Elvan 4G sürecinin başlatılmasıyla ilgili basın toplantısı düzenledi. Elvan Burada dördüncü operatörün geleceğin belirtti.
Genetik araştırmada Ermenilerin yarısı Türk çıktı04 Mart 2015 13:49
Ermenistan’da yapılan genetik araştırmalarda, Ermenilerin yarısının Türk kökenli olduğu ortaya çıktı.
Diş implantı yerleştirmede yeni teknik04 Mart 2015 12:48
-Meffert İmplant Enstitüsü Başkanı Dr. Özzeybek, yeni teknoloji ürünü matkap ucuyla implant tedavisinde iyileşme süresinin kısaldığını belirtti.
Aman dikkat! Cepte büyük risk!04 Mart 2015 12:39
Cep telefonlarında kullanılan uygulamalarda, kişisel verilere başkalarının ulaşma riski bulunduğu bildirildi.
Türkiye Uzay Kurumu için ilk adım04 Mart 2015 12:24
Türkiye Uzay Kurumu (TUK) için düğmeye basıldı. Uzay ve havacılık alanındaki çalışmalar tek elden yürütülecek. Kurum için hem ABD'nin NASA'sı, hem de AB'nin ESA'sı incelendi.
Kaçakçıların yeni gözdesi: Kum midyesi04 Mart 2015 12:06
Türkiye'de çok rağbet görmese de Akdeniz mutfaklarında ilgi çekmesi nedeniyle Edirne'de kum midyesi kaçakçılığı arttı.
Erdoğan'ın o görüşmesi iptal oldu04 Mart 2015 12:06
Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, annesinin rahatsızlığı nedeniyle Türkiye'deki programını yarıda keserek ülkesine döndü.
Trabzonspor 'Avustralyalı Ibrahimovic'i kaçırdı!
Rusya'daki kriz Orta Asya ülkelerini de vurdu
Gül seyyar satıcının davetini geri çevirmedi
BBVA'nın Garanti Bankası'nı satın almasına onay
MHP'li vekilden Hülya Avşar'a tehdit!
Hatay'da silah ve mühimmat ele geçirildi
Misimovic'in Galatasaray pişmanlığı
Giresunspor için her maç final
Snowden: ABD'ye dönebilirim
Avustralya'da hükümetin yeni düzenlemeleri protesto edildi
Diyarbakır'a dev spor yatırımı
Rusya ve Mısır askeri işbirliği protokolü imzaladı
Duygusal filmler şişmanlatıyor
Galatasaray'da derbi mesaisi 1 eksikle başladı
Erken kayıt 10 Mart'ta sona eriyor
'Dolar'daki dalgalanma geçici'
TFF'den Yarsuvat'a geçmiş olsun mesajı!
FIBA maç takvimini görüştü
Yarvusat'ın tedavisi sürüyor
O da Türk taraftarlara hayran!
Pelin Karahan setlere dönüyor
Buldan: Tekrir-i Müzakere ile gündeme gelecek
Erdoğan ilk kez bir konuğu Savarona'da ağırlıyor
Enbar'da IŞİD operasyonu
IŞİD Humus'ta gaz kuyusunu ele geçirdi
Türkmen: "Tekrar aday olmayacağım"
Bakan Elvan açıkladı: Yeni operatör geliyor
Netanyahu Amerika'yı ikiye böldü
İsrail askerleri psikolojik tedavi istiyor
Tekirdağ'da kırmızı alarm!
Erdoğan ilk kez bir konuğu Savarona'da ağırlıyor
Genetik araştırmada Ermenilerin yarısı Türk çıktı
Dev banka 14 bin çalışanını çıkartacak!
Tokat olayında sürpriz gelişme!
680 bin dolara satılık kasaba
AK Parti adaylarında eleme süreci başlıyor
Barcelona'dan Real Madrid'i çıldırtan talep
G.Saray'a şok! Alacakları için CAS'a başvurdu
Sahibinden satılık servet!
İç Güvenlik Paketi değişiyor
Lübnan'da tarih öncesine ait mabed bulundu
Bolu Dağı'nda ulaşıma kar engeli!
Dybala'dan Barcelona için çılgın açıklama!
Bulgaristan'da içişleri bakanı istifa etti
90+'ların efendisi Bursaspor!
PKK hazırlıklara başladı! İşte o tarih...
Rus ve İngiliz turist sayısı düştü
BDDK'dan flaş Bank Asya kararı
Adana derbisi öncesi kritik uyarı
Atalanta'da Colantuono dönemi sona erdi
Diş implantı yerleştirmede yeni teknik
Bahçeli: Haramı çok olanlarda korku çok olur
Sözleşmesi bitti! Dev teklife 'hayır' diyemedi
Aman dikkat! Cepte büyük risk!
Diş implantı yerleştirmede yeni teknik
Türkiye Uzay Kurumu için ilk adım
Cumhuriyet, Ahmet Altan'a fena vurdu!
Rusya'da rezerv ve ulasal refah fonları azaldı
Ertuğrul Sağlam bombası
Forma sevdası sonunu getirdi
Burak Yılmaz Avrupa'nın devlerini geride bıraktı
Akın akın Ayn El Arab'a dönüyorlar
Erdoğan'ın o görüşmesi iptal oldu
Kaçakçıların yeni gözdesi: Kum midyesi
Çayın imparatoru! Kilosu 4 Bin TL
Yer fıstığının bilinmeyen faydası
Avrupa piyasasını sarsacak 21 yaşındaki golcü
"Gökyüzünün Formula 1'i"nde tek Türk pilot
Erdoğan: Çamlıca Camii'nin altı müze olacak
Kocaeli'de Mers virüsü şüphesi
Araplar Ordu’dan 100 konut aldı
Gece görüşlü ambulans helikopterler uçuşa hazır
Kabataş kazasının detayları ortaya çıktı
İkinci el otomobilde erken "bahar havası"
Galaxy S6 ve S6 Edge'nin satış fiyatları belli oldu
Paraşütle atlarsa hapse girecekler
Milyonlarca kişi GSS mağduru oldu
Merkez Bankası'ndan enflasyon açıklaması
40 dolarlık akıllı telefon!
Araplar Ordu’dan 100 konut aldı
Ülkü Ocakları'ndan Avşar'a veto!
Bank Asya'ya kötü haber
Müziğin farklı tarzları İBB Cemal Reşit Rey’de
Bakan Yılmaz Iraklı mevkidaşı ile buluştu
Emekli maaşlarına zam geliyor!
Ersan'ın 21 sayısı yetmedi
Kuyt gün sayıyor!
Galatasaray'da derbi totemi!
Sokak kavgası yaşam kavgasına dönüştü
Başbakan Davutoğlu ABD'de
Ersan'ın 21 sayısı yetmedi
Minik Tuğsem tedavi için İstanbul’a gitti
Kimse beklemiyordu! Salih için sürpriz gelişme
YGS'ye girecekler dikkat!
Çin savunma bütçesini yüzde 10 artıracak
Oğur: Ahmet Altan belgeleri okumadı
Facebook Afrika'ya bedava internet götürecek
Ukrayna'da patlama! En az 32 kişi hayatını kaybetti
Kadın işverenlerin oranı arttı
Mourinho 43'lük Brad Friedel'i istiyor!