Yandex.Metrica
Anasayfam YapFavorilere EkleHaber Bandı EkleReklamİletişim

1 2 3 4
Araç alacaklara müjde! Devrim gibi uygulama İşte kumpasın asıl merkezi! Son 3 gün! Bildirmeyene büyük ceza Ömer Altaşİhanet geninizde var: Hodri meydan!
Tüm illerin 'Belediye Başkanı' listesi
Tüm illerin 'Belediye Başkanı' listesi
30 Mart 2009 Pazartesi 22:13
Güncellenme Tarihi 17 Mart 2015 Salı 14:26
Çekişmeli geçen Ankara ve İstanbul'da AKP'nin yüzü güldü. CHP kıyı kesimlerde, MHP ise Ege'de oyları topladı. DTP ise Erdoğan'ın istediği Diyarbakır'ı AKP'ye bırakmadı.

Seçim sonuçlarına göre her ilin ve her ilçenin belediye başkanlarının listesi...

ADANA: Aytaç Durak (MHP), Seyhan: Azim Öztürk (AKP), Çukurova: Yıldıray Arıkan (CHP), Yüreğir: Mahmut Çelikcan (AKP), Sarıçam: Ahmet Zenbilci (AKP), Karaisalı: Babacan Durak (MHP) Ceyhan: Hüseyin Sözlü (MHP), Aladağ: Yusuf Baş (MHP), Kozan: Kazım Özgan (AKP), Pozantı: Mustafa Çay (MHP), Yumurtalık: Turgut Erişmen (AKP), Feke: Ahmet Sel (AKP), Saimbeyli: Mustafa Uyanık (AKP), Tufanbeyli: Recep Balı (AKP), Karataş: Fatih Balıkçı DP), İmamoğlu: Kadir Altınköse (DP)

ADIYAMAN: Muhammet Necip Büyükaslan (AKP), Besni: Fahrı Serter (CHP), Çelikhan: Mehmet Bora (SP), Gerger: Arif Karatekin (AKP), Gölbaşı :Yusuf Özdemir (AKP), Kahta: İbrahim Yusuf Turanlı (AKP), Samsat: Yusuf Fırat (DP), Sincik :Hasari Altıntel (AKP), Tut: Memet Akat (AKP),

AFYON: Burhanettin Çoban (AKP),Dazkırı: Güneş Zengin (MHP), Dinar: Saffet Acar (MHP, Emirdağ: Cengiz Pala (AKP), Evciler: Fatih Deniz Özer (AKP), Hocalar: Mustafa Akın (MHP), İhsaniye: Halit Aşkar (AKP), İscehisar: İsmail Bayram (AKP), Kızılören: Ahmet Pekşen (AKP), Sandıklı: İsmail Elibol (MHP), Sinanpaşa: Nuri Köse (AKP), Sultandağı: Osman Acar (CHP), Şuhut :Recep Bozkurt (AKP), Başmakçı :Halil Özcan (CHP), Bayat: Abdullah Ertekin (AKP), Bolvadin:Mehmet Koçum (MHP),Çay: Ali Yakut (AKP), Çobanlar: Salih Alaka (AKP), Ayvalık: Hasan Bülent Türközen (CHP), Balya: Dündar Cengiz (CHP),

AĞRI: Hasan Arslan (AKP), Diyadin: Celal Tanrıverdi (DTP), Doğubayazıt : Canan Cankorkmaz (DTP), Eleşkirt: Mehmet Nuri Çelik (AKP), Hamur:İsmet Aslan (AKP), Patnos: Yusuf YIlmaz (DTP), Taşlıçay: İsmail Taşdemir (DP), Tutak: Bülent Osman Osmanağaoğlu (SP)

AKSARAY: Nevzat Palta (AKP), Ağaçören: Fırat Salman (AKP), Eskil: Niyazi Alçay (MHP), Gülağaç: Faruk Teymen (AKP), Güzelyurt: Kudret Özeş (AKP), Ortaköy: Mahmut Ütük (AKP), Sarıyahşi: Fatih Ünsal (MHP),

AMASYA: Cafer Özdemir (AKP), Göynücek: Talip Alaboğa (DP), Gümüşhacıköy: Mustafa Saatcı (AKP), Hamamözü: Mehmet Canıbek (Bağımsız), Merzifon: Mehmet Kadri Aydınlı (AKP), Suluova: Mahmut Boz (AKP), Taşova: Özgür Özdemir (AKP),

ANTALYA: Mustafa Akaydın (CHP), Aksu: İsa Yıldırım (MHP), Alanya: Hasan Sipahioğlu (ANAP), Demre: Süleyman Topçu (DP), Döşemealtı: NurettiN Tursun (CHP), Elmalı: Hüseyin Altıntaş (MHP), Finike:Nail Dülgeroğlu (AKP), Gazipaşa: Cem Burak Özgenç (CHP), Gündoğmuş: Mehmet Özeren (AKP), İbradı: Muharrem Kaya (AKP), Kaş :Abdullah Gültekin (CHP), Kemer: Mustafa Gül (MHP), Kepez :Hakan Tütüncü (AKP), Konyaaltı: Muhittin Böcek (CHP), Korkuteli: Hasan Gökce (MHP), Akseki: Mehmet Gölcü (CHP), Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya (AKP), Manavgat: Şükrü Sözen (CHP), Muratpaşa: Süleyman Evcilmen (CHP), Serik: Mehmet Habalı (MHP)

ARDAHAN: Faruk Köksoy (AKP), Çıldır :Nurettin Aygün (CHP), Damal: Gülcemal Fidan (CHP), Göle: Sabri Muratoğlu (AKP), Hanak: Taşdemir Çoban (AKP), Posof: Şükrü Bozyiğit (CHP)

ARTVİN: Emin Özgün (CHP), Şavşat: Naci Köroğlu (CHP), Yusufeli: Eyüp Aytekin (AKP), Ardanuç: Yıldırım Coşkun Hekimoğlu (AKP), Borçka: Oral Küçük (MHP), Hopa: Turan Kasımoğlu (CHP), Murgul: Mehmet Yıldırım (CHP),

AYDIN: Özlem Çerçioğlu (CHP), Bozdoğan: Salim Tümer Apaydın (CHP), Buharkent: Kadri Ölçenoğlu (MHP), Çine :Osman Aydın (CHP), Sultanhisar: Ertegün Ünal (AKP),Yenipazar: Mehmet Yüsran erden (CHP), Didim: Mümin Kamacı (CHP), Germencik: Ahmet Yavaşoğlu (CHP), İncirova: Fadime Orbay (CHP), Karacasu: Mustafa Büyükyapıcı (CHP), Karpuzlu : Hilmi Dönmez (DP), Koçarlı: Nedim Kaplan (DP), Köşk: Rıfat Kadri Kılınç (AKP), Kuşadası: Mehmet Esat Altungün (CHP), Söke : Necet Özekmekçi (CHP),

BALIKESİR: İsmail Ok (MHP), Havran: Hasan Lofçalıoğlu (AKP), İvrindi: Recai Baytar (AKP), Kepsut: İsmail Cankul (AKP), Manyas: Hasan Kahraman (AKP), Marmara :Recep Gündoğan ( AKP), Savaştepe: Turgay Yüksel (CHP), Sındırgı: Özgür Ertuğrul (CHP), Susurluk: Tahsin Bozoğlu (CHP)

BARTIN: Celal Akın (MHP), Amasra :Mehmet Emin Timur (CHP), Kurucaşile. Mehmet Zihni Sayın (AKP), Ulus: Hüseyin Ulus (CHP)

BATMAN: Nejdet Atalay (DTP), Beşiri: Sait Karabulut (AKP), Gercüş: Esat Önen (DTP), Hasankeyf. Abdülvahap Kusen (AKP), Kozluk: Mehmet Raşit Haşimi (DTP), Sason :Muzaffer Arslan (DTP)

BAYBURT: Hacı Ali Polat (AKP),Aydıntepe: Orhan Eraslan (AKP), Demirözü: Selami Ersen (AKP)

BİLECİK: Selim Yağcı (AKP), Bozüyük: Ahmet Berberoğlu (MHP), Gölpazarı Vedat Kazıcı (CHP), İnhisar: İsmail Cambaz (AKP), Osmaneli Mustafa Selahattin Çetintaş (AKP), Pazaryeri Muzaffer Yalçın (AKP), Söğüt:Osman Güneş (AKP), Yenipazar :Cengiz Arıkan (AKP)

BİNGÖL: Serdar Atalay (AKP), Kiğı: Coşkun Güven (AKP), Solhan: Niyazi Çavuşoğlu (AKP), Adaklı: Resul Antlı (SP), genç: Abdurrahim Ariç (AKP), Karlıova Ferit Çelik (DTP)

BİTLİS : Fehmi Alaydın (AKP), Adilcevaz: Adnan Göksoy (AKP), Ahlat: Abdulalim Mümtaz Çoban (MHP), Güroymak: Mehmet Emin Özkan (DTP), Hizan: Arif Taylan (SP), Mutki: Vahdettin Barlak (AKP), Tatvan: Abdullah Ok (DTP)

BOLU: Alaaddin Yılmaz (AKP), Mengen: Osman Erarslan (AKP), Mudurnu: Mehmet İnegöl (CHP), Seben: Süleyman Özbağ (AKP), Yeniçağa: Ahmet Kızıltan (SP), Yenişehir: Bülent Hamdi Cingil (AKP),Yıldırım :Özgen Keskin (AKP) Gerede. Ömer Baygın (AKP), Göynük Kemal Kazan (AKP) Kıbrıscık Kemal Aktaş (AKP)

BURSA: Recep Altepe (AKP), Harmancık :Mustafa Çetinkaya (AKP), İnegöl: Alinur Aktaş (AKP), İznik: Kadri Eryılmaz (MHP), Karacabey: Ergün Koç (AKP), Keles: Mustafa Bektaş (AKP), Kestel Yener Acar (AKP), Mudanya Hasan Aktürk (AKP), M.Kemalpaşa Sadi Kurtulan (AKP), Nilüfer Mustafa Bozbey (CHP), Orhaneli İrfan Tatlıoğlu (AKP), Orhangazi İsmail Tartar (ANAP), Osmangazi Mustafa Dündar (AKP)

BURDUR: Sebahattin Akkaya (AKP),Ağlasun: Aydın Kaplan (MHP), Altınyayla: Mehmet Tuğrul (AKP), Bucak: Ramazan Ayaz (AKP), Çavdır: Mustafa Uysal (AKP), Çeltikçi: Rıza Yanar (MHP), Gölhisar: Veli Cantilav (SP), Karamanlı: Mehmet Özger (CHP), Kemer: Durmuş Erdem (AKP), Tefenni: Bayram Kavak (AKP), Yeşilova: Nuri Özbek (CHP)

ÇANAKKALE: Gökhan Ülgür (CHP), Ayvacık: Mehmet Ünal Şahin (AKP), Bayramiç İsmail Sakin Tunçer (CHP) Biga Mehmet Özkan (AKP), Bozcaada: Mustafa Mutay (ANAP), Çan: Abdurrahman Kuzu (AKP), Eceabat: Kemal Dokuz (AKP), Ezine: Halil Büyükerol (CHP), Gelibolu: Münir Mustafa Özacar (CHP), Gökçeada: Yücel Atalay (AKP), Lapseki: Gani Mehmet Ekim (MHP), Yenice:Veysel Acar (AKP)

ÇANKIRI: İrfan Dinç (AKP),Atkaracalar: Rıfat Altuntop (MHP), Bayramören: Ahmet Semerci (AKP), Çerkeş: Şükrü Tarhan (MHP), Eldivan: Hüseyin Kantaş (AKP), Ilgaz: Cevdet Çetin (AKP), Kızılırmak: Bayar Soysal (AKP), Korgun: Halil Öz (AKP), Kurşunlu: İbrahim Doğu (MHP), Orta: Recep Koçak (SP), Şabanözü: Ali Çapcı (AKP), Yapraklı :Hasan Basri Avşar (MHP)

ÇORUM: Muzaffer Külcü (AKP), Alaca: Muhammet Esat Eyvaz (AKP), Bayat: Ekrem Ünlü (AKP), Boğazkale: Ali Rıza Soysat (AKP), Dodurga: Bekir Kılıç (DP), Osmancık: Bekir Yazıcı (AKP), Sungurlu: Selahaddin Uzunkaya (AKP), Uğurludağ: Adem İpek (AKP), İskilip: Mehmet Numan Sezer (AKP9, Kargı: Ahmet Hamdi Akpınar (AKP), Laçin: Erdal Altuntaş (AKP), Mecitözü: Selçuk Aksoy (CHP), Oğuzlar: Ali Uyanık (AKP), Ortaköy: Hacı Ömer Atak (CHP),

DENİZLİ: Nihat Zeybekçi (AKP), Tavas: Mehmet Karabay (AKP), Acıpayam: Hulusi Şevkan (CHP), Akköy: Abdullah Kılbıyık (DSP) Babadağ:Ahmet Yümsek (MHP) Serinhisar: Hüseyin Gemi (CHP), Çivril: İbrahim Hakkı Aslan (CHP), Güney: Halit Gürbüz (CHP), Honaz: Turgut Devecioğlu (AKP), Kale:İsmail Yarımca (MHP), Sarayköy: Orhan Karaköse (CHP)

DİYARBAKIR: Osman Baydemir (DTP), Bismil: Cemile Eminoğlu (DTP), Çermik : Mehmet Akdağ (DSP), Çınar: Ahmet Cengiz (DTP), Çüngüş: Mehmet Geçitli (CHP), Dicle: Mustafa Uyguner (DTP), Eğil: Ruhi Karakaş (DTP), Ergani Fesih Yalçın (DTP), Hani: Abdurrahman Zuğurlu (DTP), Kayapınar: Zülküf Karatekin (DTP), Kocaköy: Remzi Çallı (DTP), Kulp:Nesim Şimşek (DTP), Lice: Fikriye Aytin (DTP), Silvan:Fadıl Erdede (DTP)

DÜZCE: İsmail Bayram (AKP), Akçakoca: Fikret Albayrak (CHP), Cumayeri: Yakup Keleş (SP), Çilimli: Muhsin Yavuz (AKP), Gölyaka: Nihat Çelik (AKP), Gümüşova: Ahmet Bostancıoğlu (MHP), Kaynaşlı: İsmail Korkmaz (AKP),Yığılca: Bünyamin Şahin (CHP)

EDİRNE : Hamdi Sedefçi (CHP), Lalapaşa: Ali Osman Uzman (AKP), Meriç: Erol Dübek (CHP), Süloğlu: Erol Atik (AKP), Uzunköprü: Enis İşbilen (CHP), Enes: Ahmet Çakır (DSP), Havsa: Oğuz Tekin (CHP), İpsala: Mehmet Karagöz (CHP), Keşan: Mehmet Özcan (CHP)

ELAZIĞ: Mehmet Süleyman Selmanoğlu (AKP), Ağın: Mustafa Yentür (AKP), Alacakaya: Davut Tunç (SP), Arıcak: Mehmet Ali Aytekin (SP), Baskil: İhsan Akmurat (DP), Karakoçan: Nurettin Arslan (AKP), Keban: Hadi Turan (DP), Kovancılar: Bekir Yanılmaz (AKP), Maden: MUSA ORHAN (SP), Palu: Muhammet Septioğlu (SP), Sivrice: İbrahim Altuntaş (SP)

ERZİNCAN: Yüksel Çakır (AKP), İliç: Ahmet Ramazan Buran (AKP), Kemah: Hüsamettin Şanal (AKP), Kemaliye: Mustafa Haznedar (AKP), Otlukbeli: Abdullah Altındal (SP), Refahiye: Vezir Dumanlı (AKP), Tercan: Mehmet Yılmaz (MHP), Üzümlü: Sami Sertadım (AKP), Aşkale: Ahmet Yaptırmış (AKP), Aziziye: Fatih Cengiz (AKP), Çat: Seyfettin Sarı (MHP), Çayırlı: Fevzi Kılıç (AKP)

ERZURUM: Ahmet Küçükler (AKP), Hınıs: Enver Taçyıldız (SP), Horasan: Abdulhatem Bastem (AKP), İspir: Osman Çakır (AKP) Karaçoban: Sedat Gümüş (AKP), Olur:Rüstem Polat (AKP), Palandöken: Orhan Bulutlar (AKP), Pasinler: Ünsal Sertoğlu (AKP), Pazaryolu: Recep Kaplan (AKP), Şenkaya: Görbil Özcan (AKP), Tekman: Yakup Doğan (AKP), Tortum: Hasan Çakmak (AKP), Uzundere: Muhammet Halis Özsoy (AKP), Yakutiye: Ali Korkut (AKP), Karayazı: Seyfettin Kırık (AKP), Köprüköy: Osman Belli (AKP), Narman: Yücel Ahmet İşleyen (MHP), Oltu: İbrahim Ziyrek (AKP)

ESKİŞEHİR:Yılmaz Büyükerşen (DSP), Alpu: Rafet Demirtaş (AKP), Beylikova: Özkan Alp (AKP), Çifteler: Metin Özen (AKP), Günyüzü:Mehmet Remzi Arayıt (AKP), Han:Mustafa Pekak (AKP), Mihalıççık: Ümit Güven (MHP), Odunpazarı:Burhan Sakallı (AKP), Sarıcakaya: Ali Kahya (MHP), Seyitgazi: Adnan Yalçın Şen (AKP), Sivrihisar: Fikret Aslan (DP), Tepebaşı: Ahmet Ataç (DSP), İnönü: İsmail Karaköse (CHP), Mahmudiye: Ayşe Güney (AKP), Mihalgazi: Yusuf Kavaklı (AKP)

GAZİANTEP: Asım Uğur Güzelbey (AKP), Araban: Mehmet Özdemir (AKP), İslahiye: Malike Uludağ (DP), Karkamış: Nuh Kocaaslan (AKP), Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan (AKP), Nurdağı: Orhan Yılmaz (AKP), Oğuzeli: Bekir Öztekin (AKP), Şahinbey: Mehmet İhsan Tahmazoğlu (AKP), Şehitkamil: Muhammet Rıdvan Fadıloğlu (AKP), Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu (CHP)

GİRESUN: Kerim Aksu (CHP),Alucra: Osman Söylemez (AKP), Bulancak: Kadir Aydın (AKP), Çamoluk: Özcan Çinici (SP), Çanakçı: Sebahattin Şenel (MHP), Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu (AKP), Doğankent: Nazmiye Kabadayı (AKP), Espiye: Erol Karadere (AKP), Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu (AKP), Görele: Ertuğrul Melikoğlu (AKP), Güce: Osman Karabatak (CHP), Keşap: Nihat Yılmaz (MHP), Piraziz: Hasan Şenel (AKP), Şebinkarahisar: Şahin Yılancı (AKP), Tirebolu: Burhan Takır (CHP), Yağlıdere:Abrurrahman Kırhasanoğlu (AKP)

GÜMÜŞHANE: Mustafa Canlı (MHP), Kelkit: Muammer Duran(AKP), Köse: Şerif Aygün (AKP), Kürtün: Ahmet Kanat (SP),Şiran: Yavuz Altıparmak (DP), Torul: Selami Bostan (MHP)

HAKKARİ : Fadıl Bedirhanoğlu (DTP), Çukurca: Mehmet Kanar (DTP), Şemdinli: Sedat Töre (DTP), Yüksekova: Ruken Yetişkin (DTP)

HATAY: Lütfü Savaş (AKP) ,Altınözü: Mehmet Cavid Alkan (AKP), Belen: Cemil Yılmazlar (MHP), Dörtyol: Fadıl Keskin (MHP), Erzin: Kasım Şimşek (AKP), Hassa: Mehmet Karataş (MHP), İskenderun: Yusuf Hamit Civelek (CHP), Kırıkhan: Murat Sakman (MHP), Kumlu: Ali Belkıs (MHP), Reyhanlı: Hüseyin Şanverdi (AKP), Samandağ: Hayrettin Dönger (CHP), Yayladağı: Mustafa Kemal Dağıstanlı (MHP),

IĞDIR: Mehmet Nuri Güneş (DTP), Aralık: Yıldırım Turan (DP), Karakoyunlu: Ziyatali Deliktaş (AKP), Tuzluca: Ahmet Sait Sadrettin Türkan (AKP)

ISPARTA: Yusuf Ziya Günaydın (MHP), Aksu: Ali Kaya (CHP), Atabey: Ali Bal (MHP), Eğirdir: Osman Nuri Özmeral (AKP), Gelendost: Halim Kıyak (DP), Gönen: Mete Elcim (MHP), Keçiborlu: Turgut Soykan (CHP), Senirkent: Hüseyin Baykal (MHP), Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu (AKP), Şarkikaraağaç: Ramazan Bayram Kabalak (MHP), Uluborlu: Mehmet Ünverdi (AKP), Yalvaç: Tekin Bayram (DP), Yenişarbademli: Mustafa Erdem

KAHRAMANMARAŞ: Mustafa Poyraz (AKP),Türkoğlu: Mustafa Taşhan (AKP), Afşin: Fazlı Aydoğan (AKP), Andırın: Baki Tezcan (AKP) Çağlıyancerit: Küçük Mehmet Yıldızlı (AKP), Ekinözü: Erol Üstün (MHP) Elbistan: Durmuş Küçük (AKP) Göksun: Ramazan Hurç (AKP), Nurhak: Ahmet akkuş (CHP), Pazarcık: Kamil Dalkıra (CHP)

KARABÜK: Rafet Vergili (MHP), Eflani: İbrahim Ertuğrul (AKP), Eskipazar: Dursun Baş (AKP), Ovacık: Hüseyin Denli (AKP), Safranbolu: Necdet Aksoy (AKP), Yenice: Zeki Çaylı (AKP)

KARAMAN: Kamil Uğurlu (AKP), Ayrancı: Yüksel Büyükkarcı (MHP), Başyayla: Şerafettin Bulgurcu (AKP), Ermenek: Necati Akpınar (AKP), Kazımkarabekir: Muammer Sarı (MHP), Sarıveliler: Bilinmiyor (Bağımsız)

KARS: Nevzat Bozkuş (AKP), Selim: Muhittin Yücel (AKP), Susuz: Ali Yeğin (CHP), Akyaka:Turgut Turan (DP), Arpaçay: Enver Akkaya (CHP), Digor: Muzaffer Kutay (DTP), Kağızman: Mehmet Alkan (DTP), Sarıkamış: İlhan Özbilen (AKP)

KASTAMONU: Turhan Topçuoğlu (MHP), Abana: Rıdvan Oyar (AKP), Ağlı: Muharrem Dinç (AKP), Araç: Mustafa Ayanoğlu (AKP), Azdavay: Osman Nuri Civelek (AKP), Bozkurt: Engin Canbaz (AKP), Cide: Nejdet Demir (AKP), Çatalzeytin: Musa İhsan Uğuz (AKP), Daday: Hasan Fehmi Taş (DSP), Devrekani: Mümtaz Aliustaoğlu (AKP), Doğanyurt: Ahmet Kaya (AKP), İhsangazi: Zühtü Danacı (AKP), İnebolu: Engin Uzuner (MHP), Küre: Kamil Aydın (MHP), Pınarbaşı: Mehmet Yılmaz (AKP), Seydiler: Mehmet Şahin (AKP), Şenpazar: Suat Saygın (AKP), Taşköprü: Hüseyin Aslan (DP), Tosya: Kazım Şahin (MHP)

KAYSERİ: Bünyamin Mehmet (MHP), Akkışla: Azmi Kazım Sonkur (CHP), Tomarza: Fahrettin Işık (AKP), Yahyalı: Mehmet Araç (AKP), Yeşilhisar: İhsan Ünal (AKP), Develi: Recep Özkan (AKP), Felahiye: İsmet Gürsel Kısır (CHP), Hacılar: Ahmet Herdem (AKP), İncesu: Zekeriya Karayol (AKP), Kocasinan: Bekir Yıldız (AKP), Melikgazi: Memduh Büyükkılıç (AKP), Özvatan: Nihat Çiftçi (AKP), Pınarbaşı: Dursun Ataş (MHP), Sarıoğlan: Ali Rıza Başaran (AKP)

KIRIKKALE: Veli Korkmaz (AKP), Bahşili: Halil İbrahim Bişkin (AKP), Balışeyh: Ali Dedelioğlu (MHP), Çelebi: Süleyman Uluyol (AKP), Delice: İhsan Biçici (MHP)

KIRKLARELİ: Cavit Çağlayan (CHP), Lüleburgaz: Emin Halebak (CHP), Pehlivanköy: Hüseyin Açıkel (AKP), Pınarhisar: Mustafa Cingöz (CHP), Vize: Selçuk Yılmaz (DP)

KIRŞEHİR: Yaşar Bahçeci (AKP), Akçakent: Mehmet Mustafa Yalçın (AKP), Akpınar: Mustafa Karahan (AKP), Boztepe: Ramazan Aydın (AKP), Çiçekdağı: İsmail Deniz (MHP), Kaman: Erhan Talu (MHP), Mucur: Ali Şahin (MHP)

KİLİS: Mehmet Abdi Bulut (AKP), Elbeyli: İsmail Kördeve (DP), Musabeyli: Ayhan Yılmaz (MHP), Polateli: Hakkı Çelik (AKP)

KOCAELİ: Nevzat Doğan (AKP), Darıca: Şükrü Karabacak (AKP), Derince: Aziz Alemdar (AKP), Dilovası: Cemil Yaman (AKP), Gebze: Adnan Köşker (AKP), Gölcük: Mehmet Ellibeş (AKP), Kandıra: Cengiz Kan (AKP), Karamürsel: İsmail Yıldırım (DP), Kartepe: Şükrü Karabalık (AKP), Körfez: Yunus Pehlivan (AKP) , Başiskele: Hüseyin Ayaz (AKP), Çayırova: Ziyaettin Akbaş (AKP)

KONYA: Tahir Akyürek (AKP), Ahırlı: Abdülkadir Yiğit (AKP), Akören: Tahir Dinç (AKP), Akşehir: Mustafa Baloğlu (AKP), Altıntekin: Ali Poçan (DP), Beyşehir: İzzet Taşçı (AKP), Ilgın: Halil İbrahim Oral (AKP), Kadınhanı: Hulusi Çökgel (MHP), Karapınar: Mehmet Mugayıtoğlu (AKP), Karatay: Mehmet Hançerli (AKP), Kulu: Ahmet Yıldız (AKP), Meram: Serdar Kalaycı (AKP), Sarayönü: Mehmet Güney (Bağımsız)

KÜTAHYA: Mustafa İça (AKP), Şaphane: Ramazan Yeşildeniz (MHP), Tavşanlı: Mustafa Güler (SP), Altıntaş: Sıtkı Yüzüak (CHP), Aslanapa: Asaf Akar (AKP), Çavdarhisar: Halil Başer (AKP), Domaniç: Yakup Yardımcı (AKP), Dumlupınar: Devriş Kavak (AKP), Emet: Mustafa Koca (AKP), Gediz: Mehmed Ali Saraoğlu (AKP), Hisarcık: Mehmet Akbaş (MHP), Pazarlar: Ahmet Torun (AKP), Simav: Kasım Karahan (DP)

MALATYA: Ahmet Çakır (AKP), Akçadağ: İbrahim Koşar (AKP) Arapgir: Hulak Cömertoğlu (AKP), Arguvan: Hüseyin Taştan (CHP), Battalgazi Selahattin Gürkan (AKP), Darende: İsa Özkan (AKP), Doğanehir: İbrahim Karaman (CHP), Doğanyol: Recep Gülbey (AKP), Hekimhan: Mehmet Sait Özoğlu (CHP), Kale: Rıfat Baykal (DP), Kuluncak: Ramazan Canar (MHP), Pütürge: Necdet Ayaydın (CHP), Yazıhan: Ali Kaya (AKP), Yeşilyurt: Mehmet Kavuk (AKP)

MANİSA: Cengiz Ergün (MHP), Ahmetli: Ahmet Alhan (AKP), Akhisar: Salih Hızlı (AKP), Alaşehir: Kadir Daş (MHP)Demirci: İhsan Temel (MHP), Gölmarmara: Birol Bak (CHP), Gördes: Muhammet Akyol (AKP), Kırkağaç: Yaşar İsmail Gedüz (AKP), Köprübaşı: Zafer Mergen (AKP), Kula: Selim Aşkın (AKP)

MARDİN: Mehmet Beşir Ayanoğlu (AKP), Dargeçit: Süleyman Asen (DTP), Derik: Çağlar Demirel (DTP), Kızıltepe: Ferhan Türk (DTP), Mazıdağı: Hasip Aktaş (DTP), Midyat: Şehmuz Nasıroğlu (DP), Nusaybin: Ayşe Gökhan (DTP), Ömerli: Yılmaz Altandağ (CHP), Savur: Şerif Eşref Ayaz (DP), Yeşilli: Enver Sağlam (AKP),

MERSİN: Macit Özcan (CHP), Akdeniz: Mehmet Fazıl Türk (DTP), Anamur: Mehmet Türe (MHP), Aydıncık: Ferat Aktan (AKP), Erdemli: Mükerrem Tollu (MHP), Gülnar: Ahmet Günel (MHP), Mezitli: Uğur Yıldırım (CHP), Mut: Murat Orhan (AKP), Silifke: Bayram Ali Öngel (MHP), Tarsus: Burhanettin Kocamaz (MHP), Toroslar: Hamit Tuna (MHP), Yenişehir: İbrahim Genç (CHP)

MUĞLA: Osman Gürün (CHP), Bodrum: Mehmet Kocadan (DP), Dalaman: Sedat Yılmaz (MHP), Datça: Mustafa Şener Tokcan (CHP), Fethiye: Behçet Saatçi (MHP), Kavaklıdere: Nuray Bozyer (AKP), Ortanca: Hasan Karaçelik (CHP), Ula: Nadi Şenkal (DP), Yatağan: H. Haşmet Işık (CHP), Köyceğiz: Salih Erbay (CHP), Marmaris: Muhammet Ali Acar (CHP), Milas: Muhammet Tokat (CHP)

MUŞ: Necmettin Dede (AKP), Bulanık: Ziya Akkaya (DTP), Hasköy: Güven Baykal (AKP), Korkut: Sait Elitaş (SP), Malazgirt: Mehmet Nuri Balcı (DTP), Varto: Gülşeren Değer (DTP)

NEVŞEHİR: Hasan Ünver (AKP), Acıgöl: İsmail Çavuşoğlu (AKP), Avanos: Mustafa Körükcü (AKP), Derinkuyu: Ahmet Balcı (MHP), Gülşehir: Mustafa Dursun (AKP), Hacıbektaş: Ali Eğer (CHP), Kozaklı: Erdoğan Çelik (AKP), Ürgüp: Fahri Yıldız (AKP)

NİĞDE: Faruk Akdoğan (AKP), Altunhisar: Erdal Sarı (AKP), Bor: Sıtkı Erat (AKP), Çamardı: Yavuz Soylu (AKP), Çiftlik: Yusuf Öcal (CHP), Ulukışla: Hacı Avşar (CHP)

ORDU: Seyit Torun (DSP), Akkuş: Ergüder Efil (CHP), Aybastı: İzzet Gündoğar (AKP), Çamaş: Yaşar Aktaş (MHP), Çatalpınar: Muhasin Eriş (AKP), Çaybaşı: Zekeriya Sarıkoca (AKP), Fatsa: Hüseyin Anlayan (AKP), Gölköy: Ali Kemal Mert (AKP), Gülyalı: Talip Şen (CHP), Gürgentepe: Halis Baykara (DSP), İkizce: Birol Kaygılı (MHP), Kumru: Tecabi Civelek (AKP), Mesudiye: İsa Gül (Bağımsız), Perşembe: İlhami Selami (AKP), Ulubey: Akif Atlı (AKP), Ünye: Ahmet Arpacıoğlu (AKP),

OSMANİYE: Kadir Kara (MHP), Bahçe: Murat Altındiş (MHP), Düziçi: Ökkeş Namlı (MHP), Hasanbeyli: Yusuf Tozluklu (AKP), Kadirli: Ömer Tarhan (MHP), Sumbas: Mustafa Nuri Nuhoğlu (MHP), Toprakkale: Sedat Şanal (AKP)

RİZE: Halil Bakırcı (AKP), Ardeşen: Mümtaz Sinan (AKP), Çamlıhemşin: İdris Melek (Bağımsız), Çayeli: Rıza Çakır (AKP), Derepazarı: Şaban Kalça (AKP), Fındıklı: Adnan Özbalaban (AKP), Güneysu: Ahmet Minder (AKP), Hemşin: Halim Kazim Bekar (AKP), İkizdere: Hasan Köseoğlu (AKP), İyidere: Ahmet Mete (AKP), Kalkandere: Nihat Çolak (AKP), Pazar: Ahmet Basa (AKP),

SAKARYA: Zeki Toçoğlu (AKP), Adapazarı: Süleyman Dişli (AKP), Akyazı: Yaşar Yazıcı (AKP), Arifiye: İsmail Karakullukçuoğlu (AKP), Erenler: Cavit Öztürk (AKP), Ferizli: Ahmet Soğuk (AKP), Geyve: Murat Kaya (AKP), Hendek: Ali İnci (AKP)

SAMSUN: Yusuf Ziya Yılmaz (AKP), Alaçam: İlyas Acar (MHP), Asarcık: İbrahim Yüce (AKP), Atakum: Metin Burma (CHP), Ayvacık: Mustafa Belur (AKP), Bafra: Zihni Şahin (AKP), Canik: Osman Genç (AKP), Çarşamba: Hüseyin Dündar (AKP), Havza: Murat İkiz (AKP), İlkadım: Necattin Demirtaş (MHP), Kavak: Şerif Ün (MHP), Ladik: Mehmet Karahan (MHP), Ondokuzmayıs: Osman Topaloğlu (AKP), Salıpazarı: Halil Akgül (AKP), Tekkeköy: Hayati Tekin (DSP), Terme: Ahmet Hamdi Yirmibeşoğlu (AKP), Vezirköprü: İbrahim Sadık Edis (AKP), Yakakent: Burhan Bayrakdar (CHP)

SİİRT: Selim Sadak (DTP), Aydınlar: Mehmet Mesut Memduhoğlu (AKP), Baykan: Mehmet Ali Erol (AKP), Eruh: Mehmet Melih Oktay (DTP), Kurtalan: Nejat Yılmaz (DTP), Pervari: İsmail Bilen (DP), Şirvan: Necat Cellek (AKP)

SİNOP: Baki Ergül (CHP), Ayancık: Ayhan Ergün (AKP), Boyabat: Mehmet Ermiş (AKP), Dikmen: Hüseyin Yüksek (AKP), Durağan: Ali Dalkılıç (MHP), Erfelek: Muzaffer Şimşek (CHP), Gerze: Osman Belovacıklı (CHP), Saraydüzü: Hasan Peker (MHP), Türkeli: Halil Dilek Özcan (MHP)

SIVAS: Doğan Ürgüp (BBP),Akıncılar: Mevlüt Albayrak (AKP), Altınyayla: Yasin Demirkaynak (BBP),Divriği: Hakan Gök (CHP), Doğanşar: Halil Balık (MHP), Gemerek: İrfan Sağırkaya (AKP), Gölova: İbrahim Yenidünya (AKP), Gürün: Mehmet Aktaş (AKP), Hafik: Zeki Aydın (AKP), İmranlı: Mehmet Ali Dursun Yurttaş (AKP), Kangal: Mehmet Öztürk (AKP), Koyulhisar: İlhan Eren (AKP), Suşehri: Sedat Sel (BBP), Şarkışla: Kasım Gültekin (BBP), Ulaş: İsmail Koçak (MHP), Yıldızeli: Selim Baş (AKP), Zara: Hüsamettin Gürsoy (CHP)

ŞANLIURFA: Ahmet Eşref Fakıbaba (Bağımsız), Akçakale: Abdulhekin Ayhan (SP), Birecik: Faruk Pınarbaşı (SP), Bozova: Hasan Arusoğlu (AKP), Ceylanpınar: İsmail Arslan (DTP), Halfeti: Mustfa Bayram (DTP), Harran: Mehmet Özyavuz (MHP), Hilvan: Bilinmiyor (SP), Siverek: Ali Murat Bucak (DP), Suruç: Ethem Şahin (DTP), Viranşehir: Leyla Güven (DTP)

ŞIRNAK: Ramazan Uysal (DTP),Beytüşşebap: Yusuf Temel (DTP), Cizre: Aydın Budak (DTP), Güçlükonak: Bahattin Aktuğ (AKP), İdil: Resul Sadak (DTP)

TEKİRDAĞ: Adem Dalgıç (CHP), Çerkezköy: Ali Ertek (AKP), Çorlu: Ünal Baysan (CHP), Hayrabolu: Şener Çelikayar (AKP), Malkara: Birol Kaya (AKP), Marmaraereğlisi: İbrahim Uyan (CHP), Muratlı: Nebi Tepe (DSP)

TOKAT: Adnan Çiçek(AKP), Almus: Hasan Hüseyin Arıkan (AKP), Artova: Abdullah Öztürk (MHP), Başçiftlik: Mustafa Öztürk (MHP), Erbaa: Ahmet Yenihan (MHP), Niksar: Duran Yadigar (MHP), Pazar: Adnan Özmen (MHP), Reşadiye:Rafet Erdem (MHP), Sulusaray: Şahin Hasgül (MHP), Turhal: Ali Gözen (AKP), Yeşilyurt: Kazım Misafir (AKP), Zile: Lütfi Vidinel (AKP)

TRABZON: Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu (AKP), Akçaabat: Şefik Türkmen (AKP), Araklı: Recep Çebi (AKP), Arsin: Erdem Şen (AKP), Beşikdüzü: Ramis Uzun (CHP), Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz (AKP), Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu (Bağımsız), Dernekpazarı: Cevdet Cemal Cansız (AKP), Düzköy: Salih Bakal (AKP), Hayrat: Mehmet Nuhoğlu (AKP), Köprübaşı: Ali Rıza Hacıefendioğlu (AKP), Maçka: Ertuğrul Genç (CHP), Of: Oktay Saral (AKP), Sürmene: Fikri Usta (AKP), Şalpazarı: Fehmi Cengiz (MHP), Tonya: Ahmet Kurt (AKP),Vakfıkebir: Hayri Birinci (Bağımsız), Yomra: İbrahim Sağıroğlu (DP)

TUNCELİ: Edibe Şahin (DTP),Hozat: Kahraman Kılıç (CHP), Mazgirt: Sönmez Aydın (DTP), Nazımiye: Bertal Ateş (CHP), Ovacık: Mustafa Sargül (CHP)

UŞAK: Ali Erdoğan(MHP), Banaz: Tahsin Erdem, Eşme: Ahmet Yıldırım (CHP), Karahallı: Nihat Süzer (CHP), Sivaslı: Zafer Küçükgöl (AKP), Ulubey: Ali Rıza Ada (CHP)

VAN: Bekir Kaya (DTP), Bahçesaray: Hayati Orhan (AKP), Başkale: İhsan Güler (DTP), Çaldıran: Ferman Yıldırım (AKP), Çatak: Emin Babur (AKP), Edremit: Kemal Eden (AKP), Erciş: Fatih Çiftçi (AKP), Gevaş: Nezmi Sezer (AKP), Gürpınar: Fuat Atan (SP), Muradiye: İzzet Çelik (DTP), Özalp: Murat Durmaz (DTP), Saray: Metin Özarslaner (DSP)

YALOVA: Yakup Koçal (DP), Altınova: Metin Oral (AKP), Armutlu: Mehmet Birkan (AKP), Çınarcık: Murat Erdoğan (AKP), Çiftlikköy: Metin Dağ (ANAP), Termal: İsmail Atik (AKP)

YOZGAT: Yusuf Başer (AKP), Akdağmadeni: Suphi Daştan (AKP), Aydıncık: Bahattin Özger (AKP), Boğazlıyan: Mustafa Özdal (CHP), Çandır: Ahmet Eroğlu (MHP), Çayıralan: Çakmak Çetin (CHP), Çekerek: Bilinmiyor (DP), Kadışehri: Erdal Zararsız (SP), Saraykent: İdris Öğel (MHP), Sarıkaya: Ali Osman Erbir (AKP), Sorgun: Ahmet Şimşek (AKP), Şefaatli: Zeki Bozkurt (AKP), Yenifakılı: Hüseyin Uyar (MHP), Yerköy: Mehmet Ağaoğlu (AKP)

ZONGULDAK: İsmail Eşref (CHP), Alaplı: Nevzat Çimenoğlu (DP), Çaycuma: Mithat Gülşen (AKP), Devrek: Özcan Ulupınar (AKP), Ereğli: Halil Posbıyık (CHP), Gökçebey: Mehmet Zeki Kılınçarslan (CHP)

Haber 10Haber 10

Bu haber 19,323 kez okundu.

3 dönem kuralına takılan isimlere jest29 Mart 2015 09:21
AK Parti, aday belirleme sürecinde sona yaklaşırken Başbakan Davutoğlu mesaisinin büyük bölümünü genel merkezde geçirmeye başladı. Davutoğlu, önümüzdeki hafta şu ana kadar beraber çalışmadığı yaklaşık 150 isimle yüz yüze görüşecek. Başbakan, görüşeceği isimlerin partiyi temsil ağırlığını taşıyıp taşıyamayacağını değerlendirecek.
CHP bugün sandık başında29 Mart 2015 09:02
CHP’nin yaklaşık 760 bin üyesi, 41 il, 45 seçim bölgesinde hâkim gözetiminde yapılacak önseçimler için bugün sandığa gidiyor.
Sırrı Süreyya Önder'i Öcalan ikna etti29 Mart 2015 08:57
Geçtğimiz aylarda önümüzdeki seçimde aday olmayacağının sinyallerini veren Sırrı Süreyya Önder'in bu kararından vazgeçtiği belirtliyor.
CHP'de fatura skandalı29 Mart 2015 08:35
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, eşi Gamze hanımı vekillik için aday adayı yaptı. Ön seçimi de kazanması için 5 yıldızlı otelde gece düzenledi. Faturayı da belediyeye ödetti
Bakan Eker: Tüm sorunları anayasa çözer28 Mart 2015 22:20
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır'da bir restoranda gazetecilerle bir araya geldi ve gündeme dair konuştu.
Destici: Koalisyona hazırız!28 Mart 2015 22:15
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, genel seçimlere MHP ve Saadet Partisi ile ortak koalisyon olarak katılmaya hazır olduklarını söyledi.
Kılıçdaroğlu'nu Bizimkiler dizisinin "Cemil"ine benzetti28 Mart 2015 20:33
Savcı Sayan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Bizimkiler dizisinin "Cemil"ine benzetti.
Kafkasyalılardan HDP’nin ziyaretine tepki28 Mart 2015 18:44
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın Kafkas Dernekleri Federasyonunu ziyaret etmesi, başta Abhaz kökenliler olmak üzere çok sayıda Kafkasyalının tepkisine neden oldu.
Kılıçdaroğlu belgeselinin gösterimi yapıldı28 Mart 2015 15:54
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun hayatını konu alan belgeselin gösterimi, Kılıçdaroğlu'nun ailesinin de katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi'nde yapıldı
Akdoğan: 'HDP olmazsa kıyamet kopmaz’28 Mart 2015 14:43
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, çözüm sürecini provoke edenlerin zararlı çıkacağını söyledi. “Süreç devlet politikası” diyen Akdoğan, Cumhurbaşkanı’nın sürecin önderi olduğunu belirtti. ‘HDP olmazsa kıyamet kopmaz’ diyen Akdoğan, "Ateşle oynayan yanar! Silahı devreye sokan kaybeder.” dedi.
Yalçın Akdoğan'dan Yemen açıklaması28 Mart 2015 13:32
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, “Yemen’de olan nedir? Müslümanın, Müslümanı katletmesidir. Bunlara biz dur demek durumundayız” dedi.
Davutoğlu üst kurul toplantısında28 Mart 2015 13:26
Üst Kurul Toplantısı'na AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu da katılıyor.
Operasyon protesto edildi
Suriye sınırında Hollanda vatandaşı 5 kişi yakalandı
Cenazeler havalimanında karışınca...
Rıdvan Dilmen itiraf etti! "Aslında yanılmışım"
İngilizler Mert Günok'un peşinde!
Balıkçı ağına 105 yıllık Alman parası takıldı
Bakan Yıldız'dan petrol fiyatları açıklaması
Yemen'deki çatışmalarda 40 Husi öldü
TBMM'de son hafta
'Kudüs Şairi'nin ismi Nablus'ta!
Trafik çilesi yaza bitecek!
Türkmen çocuklarına eğitim, başladı
Gripten korunmak için tüketin
Millilere İspanyol basınından övgü
5 büyüklüğünde deprem!
SMS gönderimi cazibesini yitiriyor
Gaziantep'ten taraftara mesaj var
Fenerbahçe'den Van Persie'ye teklif!
Araç alacaklara müjde! Devrim gibi uygulama
iPhone'dan kullanıcılarına büyük şok!
İsrail bir Filistin köyünü yıkıyor
İşte kumpasın asıl merkezi!
Liderler nükleer müzakerelerden umutlu
Aden Havalanı Husilerden alındı
Sağlık Bakanlığı'ndan 'nöbet' açıklaması
PEGIDA Kanada’da gösteri yapamadı
Özbekistan seçimlerinde oy verme işlemi başladı
Son gün müsabakaları başladı
Facebook para kazandıracak
Emeklinin maaşı artıyor!
Milli Takım'da sakatlık şoku! İki isim birden...
Volkan Babacan'a tam not
22 yıl aradan sonra gelen gol
Kanlı saldırının failleri öldürüldü
Diego’dan büyük yemin
Uçak pistten çıktı
"Böcekçi" polisler adliyeye sevk edildi
Zaman'a bir mesaj yazdı hayatı karardı!
'Sürpriz' trafik cezalarına son
Çin’in Teklemekan zulmü
Ebolada umutlar suya düştü
Salih Uçan'a kötü haber
10 liralık çaya 460 lira ceza
New York'ta 1 saat karanlık
50 bin liraya fabrika
İsveç'te şampiyon Büşra
Terim: Kaybetseydik Türk futbolu batmayacaktı
Uzun süre oturanları bekleyen hastalık
Şantajla toplanan paralar senatörlere dağıtılmış!
Putin'den İsraillileri çıldırtacak Filistin mesajı
Sağanak yağmur sel baskınlara yol açtı
Hiddink: Türk duvarına karşı...
Slaven Bilic: Çok çılgınca olacak
Erdoğan'a küfreden kocasına boşanma davası açtı
İşçi servisi devrildi: 1 ölü, 11 yaralı
Dev banka Türkiye'den çıkıyor mu?
3 dönem kuralına takılan isimlere jest
CHP bugün sandık başında
Sırrı Süreyya Önder'i Öcalan ikna etti
Sorularla yetinmeyip cevapları da çaldılar!
Son 3 gün! Bildirmeyene büyük ceza
Kişi başına 142 bin lira sus payı
Hizbullah Suudi Arabistan'a meydan okudu!
Yemek yerken çay içmeyin
CHP'de fatura skandalı
Sade hayat Saray mutfağında
Saatlerinizi ileri aldınız mı?
5 kişi tutuklandı
Gençlerin projelerine 100 bin lira destek
Suriyeli çocuk tramvay altında kalarak öldü
Milli Takım maçları nerede oynanacak?
Mourinho'dan Milli takıma övgü!
Özgecan'ın katilinin karısından ikinci ifade
Aslan ve Kanarya'ya Juventus engeli
Böcekçi polisler İstanbul’da
F.Bahçe'de sakatlara özel program
Demba Ba için olay olacak sözler
Belçika, Rumlar'a acımadı
Cumhurbaşkanı, "oyuncak" kampanyasına katıldı
Rafsancani’den flaş uyarı: Ateşle oynuyorlar
Hollanda'yı salladık ama yıkamadık!
PEGIDA Kanada’da gösteri yapamadı
74 DAEŞ militanı öldürüldü
45 polise kadına şiddet cezası
O ülkeden flaş uyarı: Ateşle oynuyorlar
"Ali Baba ve 40" operası ilk kez sahnelendi
Nane yüklü tırdan 50 kilogram esrar çıktı
Batı Şeria'daki yürüyüşe İsrail müdahale etti
Başkentte su borusu patlayınca yol çöktü
Faroe Adaları'ndan Suriyeli mülteci hamlesi
Çekler'e evinde Letonya'dan büyük şok!
600 bin kişi Turkcell'den kaçtı!
Bakan Eker: Tüm sorunları anayasa çözer
Destici: Koalisyona hazırız!
Hollanda'da Emre'ye büyük şok!
Galatasaray Daikin Avrupa'ya veda etti
Kılıçdaroğlu, Gürsel Tekin'in oğluna kız istedi
Kadınlar Çözüm Süreci'nin mimarını açıkladı
Beşiktaş'tan Biliç açıklaması
Boko Haram seçim gününde dehşet saçtı