FETÖ ve PKK'nın bahar planı

FETÖ ve PKK'nın bahar planı
Terör örgütü FETÖ'nün firarisi Emre Uslu'nun baharı işaret etmesi, FETÖ'nün terör örgütü PKK ile olan bağını bir kez daha gözler önüne serdi.
Son güncelleme: 21.03.2017 / 06:15:07

FETÖ'den arananlar listesinde olan firari Emre Uslu sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Hazan olur, ayaz vurur, soğuk keser, sonra, bahar gelir 1000 ışkın boy verir. Nuh tufanı bile bitirememiş hayatı/hakikati. Enseyi karatmayın” diye yazdı.

Uslu’nun bu paylaşımı, "FETÖ'nün bahar planı mı var" sorusunu akıllara getirdi.

FETÖ'DEN YENİ  ALGI ÇALIŞMASI

15 Temmuz'da 241 vatandaşımızın şehit olmasına binlercesinin de gazi olmasına sebep olan terör örgütü FETÖ'nün, sıcak havaların gelmesiyle sosyal medyada 'bahar temalı' algı çalışması yapması dikkatlerden kaçmadı.

Söz konusu çalışmada, örgüt elebaşı FETO'nun fotoğrafıyla, "Bahar öyle şaşaalı olacak ki Kanuni devri yanında sönük kalacak" sözlerinin yanı sıra "BÜYÜK BAHARIN AREFESİ" sloganıyla propaganda yapma gayreti içine girdiler..

PKK HER BAHAR DÖNEMİ YAPIYOR

Son dönemde yapılan üst üste büyük operasyonlarla tarihinin en büyük kayıplarını verip bitme noktasına gelen bir diğer terör örgütü PKK'nın da bahar aylarının gelişiyle 'Nevruz' adı altında kitleleri hareketlendirmeyi amaçladığı biliniyor.

DURAN KALKAN DA "BAHAR" DEMİŞTİ

Kandil'deki ininde fare gibi saklanan terör örgütü PKK'nın sözde yöneticilerinden Duran Kalkan da Mart ayını işaret ederek küstahça tehditte bulunmuştu.

Kalkan, "Önümüzdeki Mart süreci büyük bir direniş sürecidir. Bahar bizim baharımız olacaktır" demişti.

FETÖ VE PKK'NIN KİRLİ OYUNU

Emre Uslu'nun da Duran Kalkan'ın açıklamalarına destekleyen sözleri FETÖ ve PKK'nın kirli bir oyunun içinde olduğunu bir kez daha gösterdi.

Kaynak: Haber10
YORUMLAR
avatar
 • avatar
  vatandaş

  arkasından birde bi rüya seneryosu uydururlar,hapisdeki ve ortalıkta dolaşan fetö sazanları havada yakalarlar..!! fetö bi parti daha çoşkuyu vermiş olur!!

  cevapla
 • avatar
  Aylin s

  bunlar yıllardır tabana moral vermek için sürekli tarih veriyor. hepsi fos çıkıyor. terör örgütleri içerdeki adamlarına moral vermek için bunu sürekli yapıyor. tarih veriyor, şu olcak, bu olcak, hepsi fasa fiso. gittikçe yok oluyorlar, batıyorlar ve daha da beter olacaklar.

  cevapla