Eren Bülbül: Ben de şehit olacağım

Eren Bülbül: Ben de şehit olacağım
Maçka'da PKK'lı teröristlerin şehit ettiği 16 yaşındaki Eren Bülbül'ün yakınlarına, "ben de şehit olacağım" dediği öğrenildi.
Son güncelleme: 12.08.2017 / 20:21:13

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında dün bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan 16 yaşındaki Eren Bülbül’ün, şehit haberleri izlediğinde yakınlarına "ben de şehit olacağım" dediği öğrenildi.

Bülbül'ün ağabeyi Arif Bülbül, vatandaşların taziyelerini kabul etti.

AĞABEYİ: ALLAH TERÖRİSTLERİN BELASINI VERSİN

Ağabey Bülbül yaptığı açıklamada, terörü lanetleyerek, "Ne diyeyim, bu durumda ne denir ki. Allah teröristlerin belasını versin" ifadelerini kullandı.

"BEN DE ŞEHİT OLACAĞIM DERDİ"

Büyük bir acı yaşadıklarını ifade eden Bülbül, "İnanılacak gibi değil. Eren televizyonda çatışma haberlerini izlediğinde, şehit olduğunda çok üzülür ve kızardı, 'ben de askere gideceğim ve şehit olacağım.' derdi. Gerçekten de oldu" diye konuştu.

Bülbül, Eren'in futbolu çok sevdiğini ve okul takımında oynadığını vurgulayarak, "Eren 4, 5 yaşından beri fanatik Trabzonspor taraftarıydı. Futbola çok düşkündü" dedi.

Bülbül’ün cenazesi, Maçka Merkez Camisi'nde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Köprüyanı Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecek.

YORUMLAR
avatar
  • avatar
    Oyanur

    İyiki vardın güzel çocuk rabbimin sehitlik mertebesine ulaşmayı lutfettiği güzel evlât. Ruhun şad mekanın cennet olsun. Bizler biliyoruz sen ve senin gibilerin kıymetini evladım. Sana kurşun sıkan it sürüsünun sonları gelecek inşallah.

    cevapla