Erdoğan'ı TIME'da kendi adamlarının ağzından anlattılar

Erdoğan'ı TIME'da kendi adamlarının ağzından anlattılar
Time Dergisi, "Dünyanın en etkili 100 ismi" arasında gösterdiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kendi sığıntıları olan Firari Can Dündar'a anlattırdı.
Son güncelleme: 21.04.2017 / 18:07:20

Time Dergisi'nin "Dünyanın en etkili 100 ismi" öncüler, devler, sanatçılar, ikonlar ve liderler olmak üzere 5 kategoriye ayrıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da liderler kategorisinde yer aldı. Fakat övmek için değil.

Türkiye'nin makus tarihini değiştiren ve Türkiye Halkı'nın %50'den fazlasının destek verdiği Erdoğan'ı diktatör olarak gösterdiler.

24 kişinin yer aldığı en etkili liderler listesinde Putin ve Erdoğan'ın yanı sıra İngiltere Başbakanı Theresa May, ABD Başkanı Donald Trump, Julian Assange, Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ve Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus gibi isimler de var.

YAZI FİRARİ CAN DÜNDAR'DAN

Dergi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tanıtım yazısını ise firari Can Dündar'a yazdırdı. Dündar yazısında ise 2001 yılındaki kriz sonrası dini siyasi amaçlarla sömürdüğünü iddia ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iktidara geldiğini ifade etti.

Dündar yazının devmında, Erdoğan'ın "Müslüman demokrat" cephesini kabul etmeye gönüllü Batı tarafından destekleniğini, 15 yılda altı seçimi kazandıktan sonra güç sarhoşu olduğunu ve kendisi dahil düzinelerce gazeteciyi tutuklattığını iddia etti.

İddiaları bu kadarla da sınırlı kalmayan firari Can Dündar, 15 Temmuz sonrasında ise 70 binden fazla insanı hapise attırdığını savundu.

YORUMLAR
avatar
 • avatar
  Çoban Memed

  Ya Rabbi! Şu Cuma hürmetine, saati icabe-i dua hürmetine, makbul kişin hürmetine; bu ve bunun ülkemiz aleyhinde çalışan yerli/yabancı aleni çakalları ve koyun postu altındaki çakalları kahkar isminle kahreyleyip, İslamiyet'in şu son ordusunun ümidini artıracak şevkengiz hadiseler lutfeyle. amin.

  cevapla
  • avatar
   kemal

   ağzına sağlık müslüman kardeşim. bu hainleri bedbah eylesin yüce yaratıcı

 • avatar
  kartal

  tasman kimin elinde köpek. sahibin sana nasıl havla diyorsa öyle havlıyon

  cevapla
 • avatar
  Muhammed

  Sen onlara itlik ettiğin için. ..Onların arzularına göre konuştuğun için. ..ve karşılığında para aldığın için. ..senin ipin FTÖ ve Siyonist yahudinin elinde. ..Erkek olsaydın kaçmazdin. ..

  cevapla
 • avatar
  Emre

  Yaptığınız işe fazlası ile saygı duyuyorum. Reis umarım yanlış yolda değildir. Biz nasıl olursak öyle yönetileceğiz. Yolu sorarsanız yol birdir. Bir suçlu ve suç varsa dön kendinde ara. Reisin yanındayız elhamdülillah

  cevapla