Ümit Özat'tan içki ve puro açıklaması

Ümit Özat'tan içki ve puro açıklaması
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, puro ve içki içerken görüntülerinin sosyal medyada yayınlanmasının ardından sert açıklamalarda bulundu.
Son güncelleme: 24.08.2017 / 14:38:20

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, puro ve içki içerken görüntülerinin sosyal medyada yayınlanmasının ardından sert açıklamalarda bulundu. Özat, c' dedi.

"YÜZ KIZARTICI SUÇ MU İŞLİYORUM, NE YAPIYORUM?"

Taraftara tepki gösteren tecrübeli teknik adam, ''Hafta içi odamda puro içerken bir görüntüm vardı, bu yayınlandı sosyal medyada.

Arkadaş, puro da içerim, sigara da içerim, içki de içerim. Hani diyorlar ya; 'ben doldurur, ben içerim, günah benim kime ne?' Yüz kızartıcı suç mu işliyorum, ne yapıyorum?

Bu benim özel hayatım. Sen kalkıp, antrenörün yaptığı şeyi eleştirmeye, burdan vurmaya kalkıyorsan, bu terbiyesizlikten başka bir şey değil'' dedi.

Maç sırasında Gençlerbirliği taraftarının kendisine yönelik tezahüratlarına tepki gösteren Ümit Özat, şunları söyledi:

"Son 10 yılın en iyi derecelerini elde etmiş takıma, daha ligin ikinci haftasında, o takımın hocasına, oyuncularına, başkanına alay eder şekilde tezahüratlar yapmak, bunlar taraftarlığa sığmaz.

Taraftarlık bu değil. Bu takımı, geçmişteki Ankaragücü'ne çevirmeye çalışıyorlar, hakim olmaya çalışıyorlar, ama taraftar, kulüplerin evladı gibidir. İnsan evladına küsmes." 

60 Saniyede 10 Spor Gündemi

 

 

YORUMLAR
avatar
 • avatar
  fahri

  Sporcu adamsın içmemen gerekir.Tezat oluyor.

  cevapla
  • avatar
   Ahmet

   Adam antrenör sporcu değil içersede içer o çıkıp oynamıyo kaldı ki oynayan adamlarda içiyo burda olay seyircinin özel hayata karışması Fahri bey