Fenerbahçe, Van Persie'nin sözleşmesini feshedecek

Fenerbahçe, Van Persie'nin sözleşmesini feshedecek
Fenerbahçe'de bitmek bilmeyen formsuzluğu devam eden Van Persie'nin menajerinin İstanbul'a çağrıldığı ve sözleşmesinin feshedileceği iddia edildi.
Son güncelleme: 13.09.2017 / 14:26:17

Fenerbahçe'de Van Persie belirsizliği... Sarı lacivertli yönetim, sürekli formsuz görüntüsüyle ve üstüne gösterdiği sorumsuz davranışları sebebiyle Hollandalı futbolcu Van Persie'nin menajerini İstanbul'a çağırdı. Yapılan görüşmenin ardından yönetimin Hollandalı futbolcunun sözleşmesini feshedeceği iddia edildi. 

YÖNETİMİN SABRI TAŞTI 

Omuzundan sakat olmasına rağmen Hollanda Milli Takımı'na gidip maçta oynayan ve oynadığı maçta da bu kez dizinden ciddi şekilde sakatlanan Van Persie, formsuzluğunun yanında sorumsuz davranışlarıyla da yönetimin sabrını taşırmış durumda.

YA DÜZELECEK YA GİDECEK...

Yönetim Van Persie'nin takıma olan faydasının mümkün olan en üst seviyeye çıkmasını istiyor. Eğer durum değişmezse Fenerbahçe, kulüp bulamamış olmasına rağmen Robin Van Persie'nin sözleşmesini feshedecek.

VAN PERSİE'NİN YERİNE ELJİF GELECEK!

Van Persie'nin sözleşmesi feshedildiğinde de ocak ayından itibaren takıma katılma şansı olan Eljif Elmas'ın lisansı 15. yabancı olarak çıkartılacak. Dizindeki sakatlık süren Robin Van Persie 2 hafta sonra takımla çalışacak.

60 SANİYEDE 10 SPOR GÜNDEMİ

YORUMLAR
avatar

Henüz hiç yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yazın!