Fatih Terim'den kavga sonrası ilk fotoğraf

Fatih Terim'den kavga sonrası ilk fotoğraf
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Çeşme-Alaçatı'da karıştığı kavga sonrasında, kızı Buse Terim babasıyla beraber fotoğraf paylaştı.
Son güncelleme: 18.07.2017 / 00:10:30

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, Çeşme-Alaçatı'da Adana Yüzevler Kebapçısı'nda karıştığı kavga sonrasında kızı Buse Terim, babasıyla beraber fotoğraf paylaştı. 

Fatih Terim'in kızı Buse Terim, sosyal medya hesabından paylaşığı fotoğrafta babasıyla mutluluk pozu verdi. Bodrum Türkbükü'nde tatiline ailesiye devam eden Terim'in yüzünde her hangi bir yumruk darbesi gözükmezken mutlu olduğu gözüktü.

İşte Fatih Terim ve Buse Terim'in paylaştığı fotoğraf:

NE OLMUŞTU?

İzmir Alaçatı'da TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve eski Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu'ya ait 'Yüzevler Kebapçısı', Fatih Terim'in damadı olan Ahmet Baran Çetin'in ortak olduğu 'Beees Steak House' restoranları komşu oldular. 

Bu ikili arasında öncelikle 'duvar' ve 'fırın' tartışması cereyan etti. Daha sonrasında iddialara göre Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin komşu işyeri ile arasını kapatarak Yüzevler Kebapçısı'nın fırınını daha ileriye yapmasını istedi. 

Selahattin Aydoğdu da fırını 60 santim ileriye aldı. Ancak bunu yeterli bulmayan Çetin, açılış yapıldıktan sonra fırının biraz daha ileriye alınmasını istemesiyle olaylar daha da büyüdü. 

OLAYA FATİH TERİM MÜDAHİL OLDU 

Yaşanan bu olay sonrasında olay Fatih Terim'e iletildi. Daha sonrasında futbol dünyasından birbirlerini tanıyan Selahattin Aydoğdu ile Fatih Terim arasında telefonda sert bir tartışma geçti.

Bunun üzerine Fatih Terim, yanında damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapalı ve korumalarıyla Bodrum'dan Alaçatı'ya geldi.

Gece yarısı Yüzevler Kebapçısı'nda çıkan kavgada işyeri sahibi Selahattin Aydoğdu ve 4 çalışanı çeşitli yerlerinden yaralandı.

Fatih Terim, damatları ve korumaları olay yerinden ayrıldı.

Selahattin Aydoğdu ve çalışanları gece Alaçatı Şehit Doğan Sakarya Polis Merkezi'ne giderek Fatih Terim, damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve korumalarından kasten yaralama, mala zarar verme, konut dokunulmazlığını ihlal suçlamasıyla şikayetçi oldu.

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan Fatih Terim ve damatlarının Alaçatı'daki 'Yüzevler Kebapçısı'na geldiği güvenlik kamera görüntülerine olaylar bu şekilde yansıdı. 

Görüntülerde Fatih Terim'e ait olduğu ileri sürülen araç, damadının işyerinin önüne park ediyor. Daha sonra bahçeden içeriye giren Terim ve damatları olduğu ileri sürülen kişiler Yüzevler Kebapçısı'ndan ayrılıyor.

BEEVES'İN MÜDÜRLERİ FATİH TERİM'İ ARADI 

Selaaddin Aydoğdu'nun oğlu ve işyerinin müdürlüğünü yapan Uğur Aydoğdu, 'Beeves Restoran' ile komşu olduklarını, Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin'in isteği üzerine fırını 60 santim ileri alınmasını isteğini yerine getirdiklerini söyledi.

Açılıştan sonra Çetin'in yine fırının daha ileri alınmasını istediğini, bunu kabul etmediklerini belirten Uğur Aydoğdu, şunları söyledi:

"Burada iki dükkan yan yanayız. Ahmet Baran Çetin'ın restoranı yanımızda adı; Beeves. Çetin, araya duvar çekti. Bizim tarafımızda bir şey yok. AVM yönetimi, duvarın kaldırılmasını istedi.

Beeves'in müdürleri Fatih Terim'i aradı ve 'Adana Yüzevler Kebap bizi site yönetimine şikayet ettiler' dedi. Terim, dün gece babamı telefonla aradı ve tehdit etti. 'Selahaddin Bey illa oraya mı gelmem lazım. Canımı sıkma beni oraya getirme' dedi.

Babam da 'buyur gel ne olacaksa olsun' dedi. Terim, Bodrum'dan iki damadı ve üç korumasıyla toplam altı kişi geldi.

AVM'nin normal kapısından giriş yapmadılar, bizim kebapçının bahçesinin ortasına duvardan atladılar. Babama yumruk attılar. Volkan Bahçekapılı çalışanlara yumruk salladı. Babam da vurdu." 

YORUMLAR
avatar
 • avatar
  bekir ziya

  Açıkça eski mafyatik günlerine dönüş sinyalleri veriyor. Dün arkasında Ağar vardı, bugün kim var?! Kim kolluyorsa bu adamı, iyi bilsin ki onun da başına bela açar bu Terim. Kollanacak adam, arkasında durulacak adam değil Terim.Gönderin bu kibirliyi gitsin!

  cevapla
 • avatar
  milletin ta kendisi

  Fatih terim son zamanlarda yaptiklariyla midemi bulandiriyor

  cevapla
 • avatar
  Keynes

  Fatih Terim turk futboluna bir verdi 5 kaybettirdi halisahalara artık terim

  cevapla
 • avatar
  ertan tunalı

  çok dayak yeyince kendine gelmiş anlaşılan

  cevapla
 • avatar
  dr

  okadar parayı verirsenin adam kendini kıral ilan eder bir yerleri kalkar

  cevapla