Emre Mor adım adım Milan'a

Emre Mor adım adım Milan'a
Borussia Dortmund'da forma giyen Emre Mor, menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayrımasının ardından yeni takımı belli oldu.
Son güncelleme: 22.08.2017 / 12:27:48

Borussia Dortmund'da forma giyen Emre Mor'un, menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayırmasının ardından yeni takımı belli oldu. 

İddialara göre; kariyerini Türkiye'de sürdürmek istemeyen Emre Mor, Özcan'ın Süper Lig ekipleriyle temas kurmasından rahatsız oldu. Kariyerine Avrupa'nın büyük liglerinde devam etmek isteyen genç oyuncu, Inter temaslarının kesilmesi ile de hayal kırıklığına uğradığı belirtildi.
 
Emre Mor'un Inter transferinin menajer ücretindeki anlaşmazlıklardan dolayı gerçekleşmediği ifade ediliyor. Emre ve ailesinin, gelişmelerden duyduğu rahatsızlık sonrasında bu kararı verdiği öğrenildi.

ESKİ MENAJERİ: MILAN'A TRANSFER OLACAK 

Milli Futbolcu Emre Mor'un menajeri Muzzi Özcan canlı yayına katıldığı Derin Futbol programında önemli açıklamalar yaptı.

Emre'nin eski menajeri Emre'nin Milan'a transfer olacağını söyledi.Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin de Menajer Ahmet Bulut'un Emre Mor'un Milan'a gittiğini söylediğini açıkladı.

60 Saniyede 10 Spor Gündemi

 

YORUMLAR
avatar

Henüz hiç yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yazın!