Kosova Vatandaşlığı için imza kampanyası

Kosova Vatandaşlığı için imza kampanyası
Kosova Prizrenliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Kosova vatandaşlığı için imza kampanyası başlattı
Son güncelleme: 23.01.2016 / 20:40:00

Dünya Bülteni /

Kosova Prizrenliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Sırbistan'dan bağımsızlığını ilan eden Kosova vatandaşlığı için imza kampanyası başlattı.

Derneğin 'www.prizrenliler.org' adresindeki Web sitesinde başlatılan imza kampanyasında "İmza Kampanyası: Kosova Vatandaşı Olmak İstiyorum!" başlığı ile verilen duyuruda, Kosova ile Türkiye arasında çifte vatandaşlık elde etmek isteyenlerin üye olması isteniyor.

Sitede verilen ilan şu şekilde:

* İMZA KAMPANYASI : KOSOVA İLE TÜRKİYE ARASINDA ÇİFTE VATANDAŞLIK KONUSUNDA KANUN ÇIKMASINI İSTİYORUM

Kosova Prizrenliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Düzenlediği, Kosova ile Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının, Çifte Vatandaş Olmalarını İstiyorum İmza Kampanyasına Katılıyorum, Kosova Vatandaşı Olup Kosova'ya Hizmet Etmek İstiyorum!

İmza Kampanyamıza Katılmak Tıklayınız ;

Balkanların Sesi-PrizrenlilerWEB www.prizrenliler.org

Balkanların Sesi-PrizrenlilerWEB Telefon: +90 212 522 45 15

Kaynak:
YORUMLAR
avatar
 • avatar
  altan güzelipek

  babam ipek de doğdu.Soyadımızda bile İPEK var. sayğılarımla.

  cevapla
 • avatar
  Yetis Kokolar

  Herkezi saygilarimla selamliyorum. Ben bir Kosovali Türk olarak kendi kendime soruyorum,nasil olur da bir Kosovali Sirp Sirbistan passapotunu aliyor, yada bir Bosnada yasayan Hirvat onlarda Hirvatistan Passaportunu aliyor,bizde bir Türk olarak niye bize Türkiye Türk passaportu vermiyor,"KIMLIK" böyle kaybolur bunu herkez böyle bilsin. Saygilarimla

  cevapla
 • avatar
  veli aba

  Kosavanın varlık mücadelesini baştan beri destekliyor ve izliyorum.1992'li yıllarada Osmaniyede yardım kampanyaları ile destek oldum. Bagımsız bir devlet olması ayrıca taktire şayan, üstün gayret ve verilen mücadelelerin neticesidir. Bedeli ödenmiş bir devlet olma mücadelesidir. Hakkıdır ve sonsuza kadar yaşayacaktır.

  cevapla
 • avatar
  bülent fidan

  haberi yayınladığınız ve kampanyamızı desteklediğiniz için şükranlarımızı sunarız. bülent fidan balkanların sesi-prizrenlilerWeB genel yayın yönetmeni

  cevapla