İngiltere’de Müslüman çifte sözlü saldırı

İngiltere’de Müslüman çifte sözlü saldırı
İngiltere’de bir kadın markette alışveriş yapan Müslüman çifte sözlü saldırıda bulundu.
Son güncelleme: 07.08.2017 / 16:27:19

İngiltere’nin başkenti Londra'nın batısında bir markette alışveriş yapan Müslüman çift, para ödemek için kasaya geldiklerinde karşı kasada bulunan bir kadın onlara sözlü saldırıya başladı.

"POSTA KUTUSUNA BENZİYORSUN"

Müslüman kadına giydiği eşarbın 'iğrenç’ olduğunu söyleyen kadın ırkçı sözlerine devam etti. Müslüman kadın bütün yaşananlar karşısında sakin kalmaya çalıştı.

Adam, kadına asıl onun davranışının ‘iğrenç’ olduğunu söyleyerek, karısının giyim şeklinin 'seçme özgürlüğü' kapsamına girdiğini ifade etti.

Kadın bu sefer saygısızlığının dozunu arttırarak Müslüman kadına ''Bu şekilde bir 'posta kutusuna' benziyorsun'' dedi.

Tartışma uzayınca market çalışanlarından biri kadına yönelerek durmasını, yoksa markete girmesinin yasaklanacağını söyledi.

YORUMLAR
avatar
  • avatar
    osman

    gavurlar iyice azdı..şeytan hepsinin ağzına bal sürüyor küfür ve inkarları onlara bal gibi tatlı geliyor...aman dikkatli olalım ..etrafımız şeytanın askerleri ile çevrilmiş durumda şimdilerde kıyafetime dokunma filan diye bir eylem yapıyorlar amaç yine anarşi çıkarmak ...fakat bu sefer işleri zor...28 şubat süreçinde fadime şahini müslüm gündüzün koynuna canlı yayında sokan fetöcü polis müdürleri ali fuat yılmazer ve sami güven şu an içerde ....ama içimiz de şeytanın askerleri hala 24 saat çalışıyorlar...

    cevapla