Erdoğan'dan AK Parti'de köklü değişim sinyali

Erdoğan'dan AK Parti'de köklü değişim sinyali
Isparta'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti' kadrolarında değişim yapılacağının ilk sinyallerini verdi.
Son güncelleme: 13.08.2017 / 12:01:32

Isparta'da katıldığı toplu açılış töreninden halka hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti içerisnde köklü bir değişime gidileceğinin sinyallerini vererek teşkilatları uyardı.

AK Partide köklü bir değişimin olacağını söyleyen Erdoğan, şunları ifade etti: "Şimdi bize yeni dönemin ruhuna uygun bir şekilde kendimizi yenilemek, tazelemek düşüyor. Bize donanımı, heyecanı, enerjisi olan yol arkadaşları lazım. Esasen AK Parti'de görev değişimi bir bayrak yarışıdır.

Görevlerini yapan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunacak, vefamızı gösterecek yeni arkadaşlarımızla saflarımızı sıklaştırarak yola devam edeceğiz."

KADINLARA KRİTİK ÇAĞRI

Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, beraber olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Biz yaradandan ötürü yaradanı seviyoruz. Bizim sevgi anlayışımız bu.

Bunu böyle bildikleri için. Yıllarca ülkemizi koalisyon, zayıf yönetimlerle, bürokratik oligarşinin çarkları arasında ezerek yavaşlattılar, gerilettiler. Enerjimizi, zamanımızı, heyecanımızı çaldılar. 2019 Mart yerel seçimlerine hazır mıyız? Ardından 2019 seçimlerine var mıyız? Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak. Ama çok gayretli. Kapı kapı dolaşmamız lazım. Hanım kardeşlerim, unutmayın kale içeriden fetholunur. Siz bu işin anahtarı olacaksınız.

ON DÖNÜM BOSTAN YAN GEL YAT OSMAN OLMADIK

Tüm alanlarda mevcudu kat be kat daha ileriye taşıyacak, yeni yatırımların hazırlıklarını süratle yapmamız gerekiyor.

2019 yılına kadar hazırlıklarımızı tamamlayacak milletimizin önüne çıkacağız.

Biz asla 10 dönüm bostan yan gel yat Osman anlayışının içinde olmadık. Biz asla milletimizin bize verdiği desteği bir mahkumiyet, bir mecburiyet olarak görmedik.

YORUMLAR
avatar

Henüz hiç yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yazın!