Erdoğan: Bu sevgi ve dostluk bunu hak edenler içindir

Erdoğan: Bu sevgi ve dostluk bunu hak edenler içindir
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sevgi ve dostluğumuz hak edenler içindir. İnsanlara akıllarının alacağı dilden konuşmasını biliriz" dedi.
Son güncelleme: 13.09.2017 / 13:13:32

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da Belediye Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sevgi ve dostluğumuz hak edenler içindir.  İnsanlara akıllarının alacağı dilden konuşmasını biliriz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

''BİZ İNSANLARA AKILLARININ ALACAĞI DİLDEN KONUŞMASINI DA BİLİRİZ''

"Seçimlere kadar 81 vilayetimizin tamamında ulaşmayı hedefleyerek çalışmalarımızı yoğunlaştırmalıyız. Biz kendi kaderimizi ülkemizin kaderiyle bütünleşmiş olarak görürken ana muhalefet partisinin milletvekilleri teröristlerle aynı safta olmak için adeta can atıyor. 

Siyasetle insan hakları ile ilgisi kesinlikle yoktur. Kendi ülkesine kendi milletinin terörle mücadelesine husumet besleyenlere milletiniz hak ettiği dersi sandıkta mutlaka verecektir. 

Ana muhalefetin başındaki zat ne diyor 'artık kavga ise kavga' diyor. Hale bak. Sizin hayatınız zaten bu milletle bu milletin değerleriyle kutsallarıyla kavgayla geçti. 

Eğer bizimle kavga edeceksen bunu her fırsatta AB'ye yabancı kurulışara şikayet ederek zatyen yapıyorsun. Kendi milletini yabancılara şikayet ederek siyaset yapmayı alışkanlık haline getirdi. 

Bu sevgi ve dostluk bunu hak edenler içindir. Düşmanlığı kendine yol edinenlerle kavga etmektense hiçbir zaman kaçmadık kaçmayız. Biz insanlara akıllarının alacağı dilden konuşmasını da biliriz."

 

60 Saniyede 10 Gündem

YORUMLAR
avatar

Henüz hiç yorum girilmemiş. İlk yorumu siz yazın!