Sakarya'daki katliamda yeni gelişme

Sakarya'daki katliamda yeni gelişme
Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde 10 aylık bebeği ve karnındaki yavrusu ile öldürülen Suriyeli annenin ölüme gitme anı kameralara yansıdı.
Son güncelleme: 12.07.2017 / 00:01:48

Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde geçtiğimiz Perşembe günü Suriyeli 9 aylık hamile Mefta Emani, karşı komşusu Birol K. ile arkadaşı Cemal B. Tarafından zorla ormana götürülüp tecavüze uğradı. 

Ağlayan bebeği boğarak öldüren iki cani, anneyi de başını ezerek öldürdü. Annenin karnında ki bebekte kurtarılamadı.

Vahşi cinayetin ardından yakalanan iki cani çıkartıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Olay tüm Türkiye'yi üzüntüye boğarken, binlerce vatandaş Suriyeli annenin cenazesine katıldı.

OTOMOBİLLE ORMANA GÖTÜRDÜKLERİ AN KAMERADA...

İki caninin Suriyeli anneyi ölüme götürme anı kameralara yansıdı. Görüntülerde, iki cani ile 9 aylık hamile Mefta Emani ve 10 aylık ölü bebeğinin bulunduğu otomobil hızla ormana doğru ilerliyor.

YORUMLAR
avatar
 • avatar
  safak saltık

  esed in yaptıgı zulum bile hafif kaldı. Allah kahretsin her iki cihanda..

  cevapla
 • avatar
  arif

  allah belanızı versin insalah şerefsiz,namussuz,haysiyetsiz,karaktersiz,insan müsvetteleri.kahrolun beter olun insalah.siz nasıl insansınız nasıl kıydınız o masum bebege ve kadına.o bebeği nasıl boğdunuz elleriniz kırılsın insallah.tüüüüüüüüüüüüüüü yazıklar olsun sizin gibi insanlara insan demeye dilim varmıyor .

  cevapla
 • avatar
  Yusuf

  Allah kahretsin namuzsuzları. Bunları ibretli alem için Meydanda sallayacaksin bakalım bir daha bu tarz şerefsizlikler ,alcakliklar yaşanıyor mu? Ebedî Cehennem bunları paklar.

  cevapla
 • avatar
  ENDER

  Suç işlemeye niyet edenlerin, suçu işlemeleri halinde adaletin elinden asla kurtulamayacaklarını ve en ağır ceza ile cezalandırılıp hesabın ahirete kalmayacağını bilmeleri lazım. Geciken ve vicdanları bir nebze de olsa rahatlatmayan adalet adalet değildir. En temel insan hakları olan cana, mala ve iffete olan tecavüzlerin cezasının vicdanları rahatlatacak ağırlıkta olması lazım. Aksi halde bu nevi vukuatlar ile yıllar itibari ile artan nispette karşılaşacağımızdan emin olabiliriz. Masum ve zayıf insanlara güç yetirip bu nevi melanetleri reva görenler için İDAM İSTİYORUZ VESSELAM.

  cevapla
  • avatar
   Cantay Türk

   Hala özellikle çocuk ve kadına yönelik bu tür insanlık dışı suçlarda idam konusuna karşı olanları anlamıyorum. Bu yaratıkların iyileşme imkanı yok ve çare olarak yeryüzünden kaldırılmaları gerekiyor. İdamı talep etmek de "ilkellik" değil. Hayır diyenlerin referans aldığı (Bana göre referans değil, onlar için söylüyorum) ABD'de halen uygulanıyor. Ceza, suçun niteliğinde olmalı. Kaldı ki; sıradan bir idam bile insanlık vicdanını böylesi bir olayda rahatlatmaya yetmiyor. Ama en azından caydırıcılık ve yürekleri bir parça olsun ferahlatmak adına bir çözümdür. Yoksa bu yaratıklarla aynı havayı solumak, hatta aynı evrende bile olmayı hazmedemiyorum.

 • avatar
  Misafir

  Kesinlikle bunları yapanlara idam şart. Fakat bu haberi Suriye illere vatandaşlık için ortamı yumuşatmak için yapıyorsanız yazıklar olsun. Misafir olarak başımızın üstünde yerleri var. Ötesine de Suriyelilere karşı Şiddete de HAYIR

  cevapla
 • avatar
  osman

  hemen idamı getireceksin geriye dönük olarak ne kadar sapık varsa hepsini asacaksın...

  cevapla