Polise, 'Haritadan yer beğen' dediler! İşte cezası

Polise, 'Haritadan yer beğen' dediler! İşte cezası
Polisi “Sevgilim savcı, haritadan yer beğenin cahil köpekler” diye tehdit eden Duygu K. ve Gizem S., 1 yıl 2 ay 17 gün hapis cezasına çarptırıldı.
Son güncelleme: 15.07.2017 / 23:42:22

Polise “Sen benim kim olduğumu biliyor musun!” tehdidini, mahkeme affetmedi. 

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen dava dosyasındaki iddialara göre, stilist Gizem S. (21) ile reklamcı Duygu K. (28) bir bara gitti. 

Bir süre sonra Gizem S. ile garson arasında tartışma yaşandı. Olay büyüyünce Gizem S. hava almak için dışarı çıktı. Tekrar mekâna girmek isteyince de güvenlik engeline takıldı.

İçeri alınmayan Gizem S. güvenlik görevlileriyle tartışırken, devriye gezen polis ekibi araya girdi. Mekân sahibi, Gizem S. ve Duygu K.’dan şikâyetçi oldu.

İki kadın, bu kez polisle tartışmaya başladı. İkili, polis memurlarına “Siz kimsiniz de bizi karakola götüreceksiniz, hepiniz haritadan yer beğenin, benim sevgilim savcı, cahil köpekler” dedi. Bunun üzerine kelepçelenerek mekândan çıkarılan iki arkadaş karakola götürülerek ifadeleri alındı.

‘HATIRLAMIYORUM’

İki polisin şikâyetçi olduğu kadınlardan Gizem S. “Aşırı alkollüydüm ne olduğunu hatırlamıyorum”, Duygu K. ise “Tartışma yaşandı ancak ne olup bittiğini hatırlamıyorum” dedi. 

Yargılama sonunda mahkeme iki kadını ‘hakaret’ten 1 yıl 2 ay 17 gün hapse çarptırdı. Ceza ertelendi.

HABERTÜRK

YORUMLAR
avatar
 • avatar
  Demirhan

  Sevgilisiymiş. O sevgili seni kullanıp atacak sonra eski sevgili olacak. O kafayla hele bir 30a gel bak ne pişman olacaksın. Aptal.

  cevapla
 • avatar
  Nurullah İSLAM

  Kendilerini hala 1. sınıf vatandaş sanıyorlar. Artık eski Türkiye yok. Anadolu insanını hakir gören züppeler bunu anlasın artık.

  cevapla
 • avatar
  mevlut

  Anlamadığım neden ceza erteleniyor bu ne saçmalık o bayan nüsvetteleri bir daha o cezayı işlerlerse kesinleşecek bu ceza bence yanlış uygulama

  cevapla
 • avatar
  Şaban

  Sen kimsiiin? Sevgilin olacak cahil sözde savcı kiiim? Burası eski Türkiye değil. Manyak kadın kız bozuntusu sarışın.

  cevapla
 • avatar
  Ahmet

  Aynen

  cevapla
 • avatar
  Ahmet

  İsabet olmuş.

  cevapla