Gaspçıyı, elleri ve boynundaki dövmeleri yakalattı

Gaspçıyı, elleri ve boynundaki dövmeleri yakalattı
Konya'da 2 çocuğun para ve cep telefonunu bıçak zoruyla aldığı öne sürülen gaspçıyı ellerindeki ve boynundaki dövmeler yakalattı.
Son güncelleme: 14.08.2017 / 00:31:19

Konya'da, 10 Temmuz günü saat 22.30 sıralarında merkez Meram ilçesi Şükran Mahallesi'nde bir gasp meydana geldi.

Eren Yarımbay ve İbrahim Efe Kocabaş'ın yanına gelen tanımadıkları bir kişi kendilerinden sigara, bozuk para ve cep telefonu istedi.

Yarımbay ve Kocabaş üstlerinde sigara olmadığını söyleyince şüpheli, bıçak tehdidi ile üzerini aradı. Şüpheli, her iki çocuğun üzerinde bulunan 25 lira para ile 1 cep telefonunu alarak kaçtı.

Bu anlar bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

KARAKOLA GİDİP ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Polis merkezine giderek şikayette bulunan Yarımbay ve Kocabaş, ifadelerinde ellerinde ve boynunda dövmeleri bulunan tanımadıkları bir kişinin paraları ve telefonu gasp ettiğini söyledi.

POLİS İHTARINA UYMADI

Asayiş Şubesi'ne bağlı Güven Tim ekipleri, dün akşam saatlerinde merkez Karatay ilçesi Nakipoğlu Mahallesi İstanbul Caddesi'nde devriye görevi yaparken, eşgale uygun elleri ve boynunda dövmesi bulunan bir şüpheliyi durdurmak istedi.

Polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçan şüpheli kovalamaca sonucu yakalandı. Gözaltına alınan Muhammed Osman Demir'i, Yarımbay ve Kocabaş teşhis etti.

Kullandığı bıçakta üzerinde bulunan Demir'in poliste çok sayıda suç kaydı bulunduğu belirtildi. Ayrıca yapılan çalışmalar sonucunda Muhammed Osman Demir'in 8 Temmuz günü merkez Karatay ilçesi Nakipoğlu Mahallesi'ndeki bir otomobilden hırsızlık olayını gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Sağlık kontrolünden geçirilen Demir'in Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri sürüyor.

YORUMLAR
avatar
 • avatar
  Ahmet

  Aynen katiliyorum ilgi cekmek icin yaniltici manset

  cevapla
 • avatar
  osman

  başlık çok yanlış dövmeler sonu oldu denmez. dövmeleri nedeniyle yakayı ele verdi denmesi gerekirdi. sanki dövmeleri yüzünden olmuş gibi bir algı oluşturuyorsunuz

  cevapla